متخصص بیماری عفونی کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
لیست آدرس و تلفن بهترین های متخصص بیماری عفونی کرج به همراه تصاویر ، توضیحات و امکان پرسش و پاسخ و دیدن نظرات مشتریان
متخصص بیماری های عفونی و تب دار | مشاوره بیماری های عفونی و آمیزشی
متخصص بیماری عفونی
کرج ، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا ،...
متخصص عفونی | استادحق التدريس دانشگاه البرز | عضو انجمن هپاتيت | شاغل سابق در بيمارستان البرز | بنيانگذار بخش عفوني كوثر
متخصص بیماری عفونی
میدان شهدا ، خیابان شرع پسند ، کوچه ی طا...
متخصص بیماری های عفونی زیرشاخه طب داخلی بزرگسالان | درمان عفونت های: تنفسی ، گوارشی ، ادرای ، تناسلی ، استخوان ، مفاصل و ...
متخصص بیماری عفونی
کرج ، میدان شهدا ، جنب داروخانه نور ، سا...
متخصص بیماری عفونی
چهارراه طالقانی ، ساختمان زرین ، واحد 5
متخصص بیماری عفونی
گلشهر ، سر درختی ، ساختمان گلستان
متخصص بیماری عفونی
بلوار دانش آموز ، جنب بیمارستان قائم ، خ...
(امتیاز 4.6 | 4355 رای)
افزودن شغل شما به لیست متخصص بیماری عفونی
سوالات متداول متخصص بیماری عفونی

با توجه به اینکه خیلی در رسانه ها در این زمینه صحبت نشده و اینکه ارگان خاصی را در واقع در اسم این بیماری مطرح نشده این حق را به افراد می دهیم که خیلی از محتویات این رشته و کمکی که متخصصین عفونی می توانند به افراد بکنند مطلع نباشند. خب من چند تا از نشانه هایی که ممکن است در واقع افراد به دنبال این نشانه ها نیاز داشته باشند به متخصص بیماری های عفونی مراجعه کنند خدمت شما عرض می کنم. یکی از آنها تب است که شاید این قریب به ذهن باشد برای همه ی افراد. فردی که دچار تب می شود اگر تب او طول می کشد شاید یکی از رشته هایی که بتواند به این افراد کمک کند که بیماری خود را پیدا کند متخصص بیماری های عفونی است.

مورد دیگری که واقعاً جا دارد که ما راجع به آن صحبت کنیم خستگی و ضعف هست. شاید بسیاری از علل ضعف و خستگی بیماری عفونی باشند چون به این صورت هم در واقع بیماری های عفونی خودشان را بروز می دهند. بیماری های عفونی ای که مزمن می شوند می توانند باعث ایجاد ضعف شوند. مثال عرض می-کنم. مثلاً یک سینوزیت. ممکن است فرد به ترشحات پشت حلقش عادت کرده باشد ولی با خستگی و ضعف شدید به ما مراجعه می کند. ما در معاینه می بینیم که سینوزیت دارد. یا یک فردی که عفونت کلیه دارد ولی آن فرد به آن عفونت کلیه عادت کرده است. خیلی از خانم ها هستند دچار عفونت کلیه هستند ولی چون بیماری آنها طولانی می شود حتی متوجه سوزش ادرار هم نمی شوند. با خستگی و ضعف زیاد و مفرط مراجعه می کنند. به دنبال خستگی و ضعف وقتی ریشه یابی می شود ما متوجه می شویم عفونت دارد. کلاً بیماری های عفونی وقتی که مزمن و طولانی می شوند باعث ضعف شدید می شوند که خود افراد را هم کلافه می کند که اصلاً به کجا مراجعه کنند که ضعف شان را بتوانند درمان کنند. شاید ما بتوانیم در این زمینه کمک کنیم.

بیماری های عفونی جزء شایع ترین بیماری هایی هستند که بشر را مبتلا می کنند. تمام اعضای بدن می توانند دچار عفونت بشوند و شایع ترین بیماری های عضو هم اتفاقاً بیماری های عفونی هستند. مثلاً دستگاه تنفسی شایع ترین بیماری هایش بیماری های عفونی دستگاه تنفسی است. همینطور دستگاه گوارش، سیستم کلیوی، تمام اینها شایع ترین بیماری هایشان بیماری های عفونی آن عضو هستند. علاوه بر این یک سری میکروارگانیزم ها هم هستند که مثل باکتری ها و ویروس ها می آیند کل سیستم بدن را درگیر می-کنند که در حال حاضر مثل کرونا. کرونا را حتماً همه شنیده اید که می آید تمام اعضای بدن را درگیر می کند به خصوص سیستم ریوی را.

یا یک سری بیماری ها مثل اچ آی وی. ویروس اچ آی وی کل سیستم بدن را درگیر می کند و تظاهرات مختلفی دارد. متخصص عفونی در واقع هم بیماری های جزئی را که دچار عفونت شده را درمان می کند و هم بیماری هایی که ناشی از میکروارگانیزم هایی هستند که کل بدن را درگیر می کند. وظیفه ی او در واقع مداوای آن بیماری ها هست. در واقع رشته ی بسیار وسیعی هست و جزء رشته های اصلی بیماری های داخلی هست و پزشک عفونی وظیفه ی بسیار سنگینی دارد. باید تمام بیماری ها را بشناسد و بیماری های عفونی اعضای مختلف را بتواند تشخیص دهد.