فروشگاه پلاستیک و پلاسکو کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
فروشگاه پلاستیک و پلاسکو
فلکه اول گوهردشت ، خیابان مطهری ، چهاررا...
فروشگاه پلاستیک و پلاسکو
بلوار حدادی ، روبروی خیابان نیاکی
فروشگاه پلاستیک و پلاسکو
کمالشهر ، بعد از پلیس راه ، جنب تالار سی...
فروشگاه پلاستیک و پلاسکو
مشکین دشت ، خیابان سنجش ، کوچه اردلان1
فروشگاه پلاستیک و پلاسکو
جاده ملارد ، بسمت فردیس ، خیابان اهری ، ...
فروشگاه پلاستیک و پلاسکو خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول فروشگاه پلاستیک و پلاسکو

لیست بهترین فروشگاه های پلاسکو کرج را از وبسایت کرج تبلیغ مشاهده بفرمایید.

در حقیقت مغازه پلاستیک فروشی یا پلاسکو فروشی به مغازه‌هایی گفته می‌شود که شامل انواع محصولات پلاستیک، بلور و لوازم خرده‌ریز خانه و آشپزخانه و گاهی هم لوازم یک بار مصرف می‌باشد.

یک فروشگاه پلاسکو مجموعه ای است شامل صدها قلم کالای متنوع ریز و درشت که هر کدام هم از یک تولیدکننده جدا و در رنگبندی متنوع ارائه می شود از این جهت می توان گفت پلاستیک فروشی یکی از پر تنوع ترین مغازه های کاری میباشد.اما کلیت این کار شامل چند دسته بندی اصلی می باشد : پلاستیک ، بلورجات ، لوازم خرده ریز خانه و آشپزخانه ، لوازم فلزیجات ، اسباب بازی ، لوازم خانگی غیر برقی ، و گاهی حتی لوازم نظافتی و بهداشتی و ...

به دلیل همین گستردگی تنوع است که این کار نیاز به فروشگاه های بزرگ و افراد کار بلد دارد. ما در زیر سعی می کنیم دست بندی ریزی از محصولات یک فروشگاه پلاسکو فروشی را ارائه کنیم .

آبکش های پلاستیکی ، لگن های پلاستیکی ، صافی ها و تفاله گیر ها ، آبکش های استیل و فلزی ، سبد نان ، سبد سبزی ، سبد میوه ، انواع سرویس جهیزیه عروس پلاستیکی و استیل ، آبچکان و جاظرفی پلاستیکی و استیل ، جانانی پلاستیکی ، باکس های پلا

فروشگاه پلاستیک و پلاسکو در کرج

محصولات پلاستیکی امروزه در زندگی همه ما نقش مهمی ایفا می‌کنند و نمی‌توان اهمیت آن‌ها را نادیده گرفت. به منظور تهیه این محصولات باید به یک فروشگاه پلاستیک و پلاسکو در کرج مراجعه کنید. به فروشگاه‌هایی از این دست «پلاسکو» نیز گفته می‌شود، زیرا تنها در زمینه عرضه محصولات پلاستیکی فعالیت می‌کنند. در ادامه به مهم‌ترین لوازمی می‌پردازیم که توسط این فروشگاه‌ها ارائه می‌شوند.

مطالعه بیشتر

انواع ظروف نگهداری مواد غذایی

اولین و مهم‌ترین گزینه‌ای که باید به آن اشاره کرد، انواع ظروف نگهداری از مواد غذایی است. این ظروف در گذشته با متریال‌هایی همچون شیشه و یا فلز به تولید می‌رسیدند و همین امر قیمت آن‌ها را به شکل قابل توجهی افزایش می‌داد. خوشبختانه با اختراع پلاستیک امروزه قیمت چنین محصولاتی به شکل قابل توجه کاهش یافته است و همه افراد قادر به تهیه آن‌ها هستند.
از بین این ظروف باید از مواردی همچون ظروف دردار، ظروف مخصوص فریزر، ظروف نگهداری از حبوبات و ... نام برد. هر یک از این محصولات به نوبه خود از اهمیت بالایی برخوردار هستند، زیرا به ما اجازه می‌دهند تا بدون نگرانی از بابت خراب شدن مواد غذایی به خوبی آن‌ها را نگهداری کنیم.

انواع ظروف آشپزخانه

دسته دیگری از محصولات موجودر در یک فروشگاه پلاستیک و پلاسکو در کرج، ظروف آشپزخانه هستند. این ظروف نیز برای بانوان یک محصول کاملاً ضروری به شمار می‌روند. ظروف آشپزخانه پلاستیکی علی رغم وزن کم خود کیفیت بالایی دارند و مي‌توان به کمک آن‌ها تمامی احتیاجات عادی را به نحو احسن برطرف کرد. این ظروف با بهره‌گیری از پلاستیک فشرده ساخته می‌شوند و تحمل دمای بالا را دارند.
از بین این ظروف می‌توان به مواردی همچون لیوان، بشقاب، چنگال، کاسه، سبد، آبکش، بطری و... اشاره کرد. ظروف پلاستیکی آشپزخانه از نظر تنوع رنگ نیز در سطح بسیار خوبی قرار دارند و همه کاربران با هر نوع سلیقه‌ای می‌توانند از آن‌ها به نفع خود بهره ببرند. این ظروف برای سال‌های سال ظاهر خود را حفظ می‌کنند و حتی با شستشوی مداوم نیز هیچ تغییر در ساختار کلی آن‌ها به وجود نمی‌آید که خود امری مثبت است.

لوازم مخصوص سرویس‌های بهداشتی و حمام

در کنار کلیه محصولاتی که به آن‌ها اشاره کردیم، لازم است که به لوازم پلاستیکی مختص به سرویس‌های بهداشتی و حمام نیز بپردازیم. اگر نگاهی به درون سرویس بهداشتی و حمام منزل خود بیندازید به سادگی متوجه خواهید شد که اکثر عناصر موجود در این بخش پلاستیکی هستند. از سطح زباله گرفته تا جا صابونی و قفسه‌های مخصوص قرارگیری شامپو و نرم‌کننده مو، همه و همه به کمک پلاستیک ساخته شده‌اند. امروزه شما می‌توانید این محصولات را به راحتی هرچه‌تمام‌تر از یک فروشگاه پلاسکو تهیه کنید.
علاوه بر این موارد، امکان تهیه مواردی دیگری همچون پرده حمام پلاستیکی، جا مسواکی و موارد مشابه نیز برایتان وجود دارد. مهم آن است که به کیفیت محصولات خریداری شده توجه داشته باشید و تنها به سراغ گزینه‌هایی بروید که کاملاً مرغوب هستند. در این صورت می‌توانید با خیال راحت از کالاهای پلاستیکی خریداری شده استفاده کنید، آن هم بدون اینکه نگرانی خاصی از بابت خراب شده آن‌ها به وجود بیاید.

لوازم نظافت

انواع طی و جاروی پلاستیکی را می‌توان در یک فروشگاه پلاسکو مشاهده و خریداری کرد. این جاروها خود به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند و همین امر انتخاب کردن از بین آن‌ها را ساده‌تر می‌کند. سایر محصولات مهم پلاستیکی که در این بخش قرار می‌گیرند نیز اهمیت بالایی در زندگی روزمره ما دارند.
انواع برس‌ها و فرچه‌های پلاستیکی به منظور تمیز کردن بخش‌‌های مختلف منزل و بهبود نظافت مورد استفاده قرار می‌گیرند. این لوازم را باید در کنار انواع خاک‌انداز پلاستیکی، شلنگ‌ها و... قرار داد. با توجه به همین موضوع می‌توان بیان کرد که امروزه بخش مهمی از ابزارهای مربوط به نظافت روزانه منزل و یا هر محیط دیگری پلاستیکی هستند و باید آن‌ها را از فروشگاه‌های پلاسکوی معتبر تهیه کنیم.

لوازم دکوری

دسته بعدی از لوازمی که در یک فروشگاه پلاسکو می‌توان به سراغ آن‌ها رفت، محصولات دکوری هستند. شاید تعجب کنید، اما این دسته از کالاها نیز طرف‌داران بسیار زیادی دارند و به تعداد بالا به فروش می‌رسند. یک نمونه بسیار عادی و جالب در این زمینه، انواع گلدان پلاستیکی است. این گلدان‌ها نسبت به گلدان‌های رسی و موارد مشابه قیمت فوق‌العاده کمتری دارند و همین امر بر محبوبیت آن‌ها اضافه می‌کند.
انواع قفسه‌های پلاستیکی نیز در سال‌های اخیر به بازار عرضه شده‌اند که هم کیفیت بالایی دارند و هم از استحکام خوبی برخوردار هستند. این قفسه‌ها را می‌توان به منظور نظم و ترتیب دادن به کتاب‌ها و یا سایر لوازم به کار گرفت. به طور کلی باید بیان کرد که لوازم دکور پلاستیکی نسبت به نمونه‌های مشابه خود هزینه کمتری را به شما تحمیل می‌کنند و برای افرادی که قصد دارند در هزینه‌هایشان صرفه‌جویی کنند یک انتخاب عالی به شمار می‌روند.

انواع ابزارهای ضروری برای منازل

همان‌طور که در ابتدا متن گفته شد، امروزه اکثر لوازم ضروری ما به وسیله پلاستیک به تولید می‌رسند و می‌توان آن‌ها را در یک فروشگاه لوازم پلاستیکی یا پلاسکو تهیه کرد. مواردی همچون انواع سطل‌ها، چهارپایه‌ها، بیل‌ها، نردبان‌ها و... به صورت پلاستیکی نیز تولید می‌شوند. این مدل محصولات باید در انبار همه منازل وجود داشته باشند، زیرا در شرایط مختلفی به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنیم.
در تهیه ابزارهای پلاستیکی، مهم‌ترین نکته نوع پلاستیک به کار گرفته شده است. در واقع برای ساخت این محصولات نباید از پلاستیک‌های بازیافتی استفاده شود، زیرا این متریال دارای استحکام مناسب نیست. خوشبختانه امروزه اکثر شرکت‌های تولیدکننده ابزارهای پلاستیکی با این موضوع آشنایی دارند و تنها از پلاستیک‌های باکیفیت در محصولات خود استفاده می‌برند.

انواع ظروف پیک نیک

برای داشتن یک پیک نیک عالی و جذاب لازم است که تا جای ممکن به سراغ لوازم پلاستیکی برویم. استفاده کردن از این محصولات به شما اجازه می‌دهد تا بدون صرف هزینه‌های بالا در وقت خود هم صرفه‌جویی کنید. با خریداری این ظروف می‌توانید از شر شستشوی ظروف دیگر خلاص شوید و تنها کافی است پس از پایان پیک نیک آن‌ها را دور بیندازید. در یک فروشگاه پلاستیک و پلاسکو در کرج این محصولات نیز در اختیار شما قرار دارند و می‌توانید به سادگی هرچه تمام‌تر آن‌ها را برای خود سفارش دهید.

(امتیاز 4.7 | 6448 رای)