شعب بیمه سینا کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
مشاوره بیمه و سرمایه گذاری فقط در رابطه با صدور بیمه نامه | صدور فوری انواع بیمه نامه | مشاوره و صدور انواع بیمه نامه با تخفیف ویژه | صدور بیمه نامه بصورت غیر حضوری و ارسال رایگان
شعب بیمه سینا
کرج ، بلوار طالقانی جنوبی ، چهارصد دستگا...
بلوار هفت تیر ، کارخانه قند
خیابان مطهری ، به سمت آزادگان ، جنب کوچه...
خیابان مظاهری ، نرسیده به میدان توحید ، ...
میدان آزادگان ، ابتدای بلوار شهید مطهری ...
مهرویلا ، میدان مادر ، بلوار سرداران ، ن...
میدان مادر ، ساختمان بزرگمهر ، طبقه 6 با...
مهرویلا ، خیابان یکم ، خیابان ایثار(درخت...
اسلام آباد ، بلوار شریعتی ، منطقه 5 ، بع...
چهارراه هفت تیر ، ابتدای بلوار بلال ، پل...
شعب بیمه سینا خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول شعب بیمه سینا

جایگاه شرکت بیمه سینا در دوره پنجساله 1385 تا 9 ماهه اول سال 1389 دارای موقعیتی مطابق خلاصه گزارش زیر می‌باشد:
حق بیمه دریافتی از 403 میلیارد ریال به 1152 میلیارد ریال، خسارت پرداختی از 153 میلیارد ریال به 670 میلیارد ریال، سهم بازار بیمه سینا از 5/1 درصد، به 8/2 درصد بالغ گردیده است.

سهامداران این شرکت چه اشخاص حقوقی می باشند؟ خیر. سهامداران عمده شرکت بیمه سینا عبارتند از: شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه گذاری سینا، بنیاد علوی، شرکت لیزینگ جامع سینا، شرکت صادرات نیرو خلیج فارس و سرمایه‌گذاری فرهنگیان می باشند.

شرکت بیمه سینا (سهامی عام) در 10 آبان ماه سال 1382 با مجوز شماره 23167 بیمه مرکزی ایران بر اساس قانون تأسیس بیمه مرکزی ایران و بیمه گری، تأسیس گردید. بلی.

شعب بیمه سینا در کرج

شرکت بیمه سینا (سهامی عام) در سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را آغاز کرد و در حال حاضر چیزی در حدود ۵۵ شعبه فعال در سراسر کشور دارد. تعداد واحدهای نمایندگی این مجموعه نیز به بیش از ۸۰ واحد حقیقی و حقوقی می‌رسد. شعب بیمه سینا در کرج و دیگر نقاط کشور به ارائه انواع خدمات بیمه‌ای به متقاضیان اقدام می‌کنند. این مجموعه، اپلیکیشن بیمه سینا را نیز طراحی کرده و در اختیار متقاضیان قرار داده است تا مشتریان بتوانند بدون هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی و تنها با استفاده از گوشی تلفن همراه خود هرگونه عملیات بیمه‌ای را انجام داده و به خدمات مد نظر خود دسترسی آسان و سریعی داشته باشند. این اپلیکیشن در دو نسخه اندروید و ios طراحی و راه‌اندازی شده است.

در این مقاله به ارائه مطالبی در زمینه خدمات شعب بیمه سینا در کرج خواهیم پرداخت و مزایای استفاده از این بیمه و انواع آن‌ها را بر خواهیم شمرد. پس اگر شما هم به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستید با ما همراه باشید.

مطالعه بیشتر

مزایای بیمه سینا

همان‌طور که می‌دانید بیمه به یک عقد و یا قرارداد کتبی اطلاق می‌گردد. به موجب این قرارداد بیمه گر متعهد می‌شود در قبال پرداخت حق بیمه توسط بیمه گذار در حدود تعهدات، خسارات وارد شده به وی را جبران کند و یا مقدار مشخصی وجه در اختیار او قرار دهد.

شعب بیمه سینا در کرج برای جبران خسارات وارد شده به اموال و اشخاص انواع مختلفی از بیمه‌ها را تدارک دیده‌اند که هر کدام شرایط انعقاد مخصوص به خود را دارند. برای برخوردار شدن از مزایای انواع بیمه شعب بیمه سینا در کرج باید تمامی شرایط آن موجود باشد.

از جمله این شرایط می‌توان به این مورد اشاره کرد که بیمه‌گر و بیمه گذار باید یک قرارداد کتبی میان خود منعقد سازند. از سوی دیگر بیمه گذار باید حق بیمه توافق شده را پرداخت کند. در غیر این صورت از مزایای آن بهره مند نخواهد شد. درج تاریخ انعقاد قرارداد، نام بیمه‌گر و بیمه گذار، موضوع بیمه، حادثه و یا خطری که عقد بیمه به دلیل آن صورت پذیرفته و .... در قرارداد کتبی ضرورت دارد.
پس از در نظر گرفتن این شرایط و رعایت آن‌ها از مزایای بیمه سینا برخوردار خواهید شد که از مهمترین آن‌ها می‌توان به جبران بخشی از خسارات وارد شده به افراد و اموال اشاره کرد. از سوی دیگر این بیمه می‌تواند حمایت‌هایی مانند حقوق بازنشستگی و یا سابقه بیمه، خدمات درمانی رایگان و یا خدمات درمانی با کمترین هزینه و.... را در اختیار بیمه شدگان قرار دهد.

انواع بیمه نامه‌های شعب بیمه سینا در کرج و امتیازات آن‌ها

بیمه تکمیلی

یکی از مهمترین انواع بیمه نامه‌های شعب معتبر بیمه سینا در کرج، بیمه تکمیلی درمانی است. همان‌طور که می‌دانید انسان‌ها در معرض خطرات و آسیب‌های مختلفی قرار داشته و امکان بیمار شدن آن‌ها وجود دارد. در این شرایط باید هزینه‌های بسیار سنگین پزشکی، دارو، عمل جراحی و.... را متقبل شوند.
به همین دلیل شعب بیمه سینا این نوع بیمه را به شکل انفرادی و جامع در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. بیمه درمان انفرادی سینا به منظور جبران هزینه‌های بیمارستانی و جراحی بیمه شدگان تدارک دیده شده است و می‌تواند هزینه‌های مربوط به بستری، جراحی، شیمی درمانی، رادیوتراپی، آنژیوگرافی قلب، هزینه‌های مربوط به آمبولانس و حمل و نقل و.... را پرداخت و جبران کند.
در حالی که با بیمه درمان انفرادی جامع سینا، بیمه شدگان می‌توانند علاوه بر هزینه‌های بیمارستانی و جراحی، هزینه‌های پاراکلینیکی، جراحی‌های سرپایی، ویزیت، دارو، دندانپزشکی و.... را نیز پرداخت کنند.

بیمه سنوات

شعب بیمه سینا در کرج ارائه خدمات بیمه سنوات را نیز بر عهده گرفته و این نوع بیمه را نیز در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند. لازم است بدانید که در صورت اتمام قرارداد کار، کارفرمایان باید به کارگرانی که طبق قرارداد، یک سال و یا بیشتر به کار اشتغال داشته‌اند، بر اساس آخرین حقوق، مبلغی معادل یک ماه حقوق را به عنوان مزایای پایان کار به آن‌ها پرداخت نمایند.
بیمه سنوات سینا با این هدف به وجود آمده است که کارفرمایان بتوانند حقوق پرسنل و کارگران خود را به شکل سالیانه تسویه کنند. شعب بیمه سینا در کرج و دیگر نقاط کشور مبالغ خرد و اندک حق سنوات سالیانه را به سمت صندوق‌های سرمایه‌گذاری بیمه سینا هدایت می‌کنند تا ذخیره سنوات مبالغ قابل توجه و ارزشمندی را برای پرسنل ایجاد کند.
به این ترتیب کارگران در بلند مدت و با استفاده از منابع مالی ایجاد شده به بسیاری از اهداف مد نظر خود دست پیدا خواهند کرد. از مهمترین مزایای این طرح می‌توان به دریافت سود تضمین شده، سود مشارکت در منافع، دریافت مستمری تکمیلی، دریافت سرمایه به صورت یک جا، دریافت وام ضروری، بیمه عمر، برخورداری از پوشش‌های بیمه‌ای تکمیلی و.... اشاره کرد.

بیمه حوادث، عمر و سرمایه گذاری

یکی دیگر از انواع بیمه نامه‌های شعب بیمه سینا در کرج، بیمه حوادث است. از مهمترین تعهدات بیمه گر در این طرح می‌توان به فوت ناشی از حادثه، نقص عضو ناشی از حادثه، هزینه‌های پزشکی ناشی از حادثه و .... اشاره کرد.
دیگر بیمه نامه ارائه شده در شعب بیمه سینا بیمه عمر و سرمایه گذاری بوده که با هدف ارائه خدمات بیمه‌ای راه اندازی شده است. این بیمه نامه یک پشتوانه مالی با سود تضمین شده به همراه پوشش‌های جامع و کامل بیمه‌ای برای بیمه گذار و بیمه شده فراهم خواهد کرد.
از مهمترین پوشش‌های بیمه‌ عمر و سرمایه‌گذاری شعب بیمه سینا در کرج می‌توان به پوشش فوت به هر علت اشاره کرد و یا پوشش فوت ناشی از حادثه، پوشش نقص عضو و از کار افتادگی ناشی از حادثه، هزینه‌های پزشکی، پوشش‌ معافیت از پرداخت حق بیمه، مستمری و از کار افتادگی و.... اشاره کرد.
بیمه سینا حق بیمه پرداخت شده را در بهترین فرصت‌های اقتصادی سرمایه‌گذاری کرده و سود تضمین شده‌ای را در اختیار بیمه شدگان قرار می‌دهد.

(امتیاز 4.6 | 4310 رای)