کلینیک فوق تخصصی قلب و فشار خون دکتر حسین فیض پور

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
آدرس :
عظیمیه ، میدان مهران ، ندای جنوبی ، نبش املاک کهکشان ، ساختمان پزشکان تخت جمشید ، طبقه سوم

توضیحات

image6

دکتر حسین فیض پور

فلوشیپ اینترونشنال کاردیولوژی

بورد تخصصی قلب و فشار خون از دانشگاه تهران

فوق تخصص (فلوشیپ) آنژیوپلاستی ، والووپلاستی ، آنژیوگرافی

نوبت دهی همه روزه
-------------------------
پذیرش یکشنبه و سه شنبه
لیست خدمات ما :
تشخیص و درمان بیمار های قلب و عروق محیطی (شریان،ورید،دریچه)
نوار قلب اکو کاردیوگرافی
تست ورزش آنژیوگرافی
آنژیوپلاستی درمان بیماری مادرزادی قلب

کامنت ها

الناز
مادرم دیابتی بود و گرفتگی شدید سه رگ قلب داشت که هرجارفتیم، گفتند رگها باریکه و نه بالن میشه زد و نه عمل قلب باز، که دکتر با بالن و استنت باز کردند.
علی احمدی
چند سال پیش پدرم در یکی از مراکز فوق تخصصی قلب انژیوگزافی شد و به خانواده ما گفته بودند بیماری پدر شما خیلی پیشرفته است و بعلت کهولت سن کاری نمیشود انجام داد، بالاخره از طریق یکی از اشنایان به اقای دکتر فیض پور معرفی شدیم ، و ایشان با مهارت و دلگرمی به خانواده ، مجدد بیمار ما را انژیوگرافی و انژیوپلاستی فرمودند ، و از ان تاریخ تا این لحظه خوشبختانه پدرم مشکل خاصی نداشته اند و فقط دارو مصرف میکنند ، بدینوسیله از زحمات اقای دکتر سپاسگزاری میکنم و ارزوی سلامتی و طول عمر برای ایشان و خانواده محترمشان دارم🙏😊
لیا
من زیر سینه ی چپم به شدت تیر می کشید پیش آقای دکتر رفتم و اکو کاردیو گرافی دادم و فهمیدم که دریچه ی دولختی ام افتادگی پیدا کرده خلاصه ایشون دکتر خوبی هستند
گیلدا
من ازبچگی تنگی دریچه میترال قلب دارم الان حدودا 25ساله هستم ومدت تقریبا یکسال است که شبی یک قرص پلاویکس ویک دوم قرص متورال می خورم آیا برایم خوردنش ضرر ندارد ؟ ایا پلاویکس جایگزین ایرانی دارد که بدون عوارض هم باشد ؟ آیا ضروری است که هرروز بخورم ؟ وتا چند وقت این دو قرص را باید بخورم ؟
النازصفری
با سلام....پدرم 80 ساله هستن...هفته پیش سکته قلبی خفیف داشتن...خطر رفع شده ولی چون فعالیت قلب پایین است خون به خوبی به کلیه نمیرسد..ایشان دیابت هم دارن...همه موارد کنترل میشود...سوال من این است چگونه فعالیت ماهیچه قلب بیشتر میشود؟
کلینیک فوق تخصصی قلب و فشار خون دکتر حسین فیض پور کلینیک فوق تخصصی قلب و فشار خون دکتر حسین فیض پور : با سلام ؛عوامل متعددی میتوانند بر روی عملکرد کلیه و ماهیچه ی قلب موثر باشند ؛ از جمله سلامت عروق خونرسان ؛ در بیمار شما که بدنبال سکته قلبی و کاهش عملکرد ماهیچه قلب و متعاقب ان نارسایی کلیوی حادث شده ؛ لازم است تحت نظر پزشک متخصص تان علاوه بر درمان تمامی عوامل خطر ساز بخصوص پرفشاری خون ؛ چربی خون و دیابت ؛ از داروهای مخصوص برای رقیق کردن خون و تقویت عملکرد قلب و کلیه ها استفاده شود.
متخصص قلب و عروق در محدوده عظیمیه
دکتر شیما یارمحمدی محدوده عظیمیه
جستجو
بنرهای تبلیغاتی
آمار بازدید