کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری

اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
مشاوره آنلاین | اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
خیابان شهید بهشتی ، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا ، بعد از پل زیرگذر طالقانی ، سمت راست ، ساختمان پزشکان پردیس ، بلوک 2 ، طبقه 3 32232200
تصاویر 6 تصویر

توضیحات

 کلینیک مشاوره ژنتیک
دکتر صــــابــری

پزشک و متخصص ژنتیک
با 26 سال سابقه

ارائه مشاوره ژنتیک حضوری و غیرحضوری (تلفنی)
هماهنگی: 32232200 📞

تخصیص یارانه جهت انجام آزمایشات ژنتیک
با تعرفه دولتی در  سازمان بهزیستی

مرکز مشاوره پزشکی ژنتیک دکتر صابری به عنوان اولین مرکز مشاوره ژنتیک استان البرز و با رتبه برتر علمی بر اساس مجوز سازمان بهزیستی کشور ، در سال 1377 تاسیس گردید.

انجام بیش از 15000 مشاوره نوبت اول، آموزش پزشکان متعدد در دوره های تئوری و عملی و کارورزی پزشکان مشاور ژنتیک و ارائه مقالات متعدد علمی از سوابق درخشان این مرکز می باشد.
این مرکز با ارائه تسهیلات و برخورداری از یارانه دولتی جهت اقشار نیازمند، گامهای مهمی در جهت کاهش بروز معلولیتها و ناهنجاری های مادرزادی در مراحل قبل از ازدواج ،قبل و حین بارداری و ازدواج های فامیلی، برداشته است.
اگرچه که در مواردی از قبیل ازدواج فامیلی و یا وجود معلولیت در بستگان یکی از زوجین، لزوما مشاوره ژنتیک باید انجام شود، ولی باتوجه به اینکه بنابه منابع علمی حتی در ازدواجهای غیر فامیلی در افراد سالم و با بستگانی سالم نیز، 2 تا 3 درصد احتمال بروز معلولیت وجود دارد.
هیچ کس از انجام مشاوره ژنتیک بی نیاز نیست و بدین ترتیب ازانجام بسیاری از آزمایشات پرهزینه و غیر ضروری ژنتیک نیز جلوگیری بعمل می آید .
بنابراین مشاوره ژنتیک ، به عنوان ارزانترین ، دردسترس ترین ، سریعترین و مطمئنترین روش پیشگیری از معلولیتها،در هر شرایطی، حتی ازدواج های غیر خویشاوندی و افراد سالم بدون سابقه خانوادگی نیز توصیه می شود.
ازدواج های خویشاوندی
بارداری در سنین بالا
نازایی، سقط های مکررومرده زائی
تشخیص پیش از تولد
تعیین جنسیت و ابهام جنسی
تشخیص بیماریهای ارثی و مادرزادی نظیر تالاسمی
تشخیص معلولیت های جسمی _حرکتی
تشخیص هویت وابوت
زمان فعالیت بجز پنجشنبه ها ۱۶ لغایت ۲۰
کد شناسه این واحد از سوی سازمان بهزیستی کشور : 92633
افزودن مجموعه شما به آزمایشگاه
سوالات متداول کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری

مشاور و متخصص ژنتیک | ارائه مشاوره ژنتیک حضوری و غیر حضوری (تلفنی) | با ۲4 سال سابقه و دستیار تخصصی ژنتیک با تعرفه دولتی | تخصیص یارانه جهت انجام آزمایشات ژنتیک

اطلاعات تماس «کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
رها صالحی
سلام خسته نباشید دخترم بعد از به دنیا اومدن متوجه مشکل قلبی اش شدیم و جابه جایی رگ داشت و بعد از جراحی از دستش دادم ایا این مشکل ژن ارثی داره و ممکنه دوباره تکرار بشه چه ازمایشاتی لازمه من وهمسرم انجام بدبم ممنون میشم کمکم کنید
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام واحترام. ناهنجاریهای مادرزادی قلب به شرط آنکه توام با اختلالات دیگر نباشند اصولا ناشی از یک اختلال ژنتیکی خالص و وراثتی نیستند بلکه مجموعه اثرات ژن و محیط بر یکدیگر باعث بروز آن میگرددو احتمال تکرار 5% خواهد بود .برای پیشگیری از بروز مجدد ارزیابی بیشتر نیاز است.
ناهید تقی پور
سلام من هفته ۱۹بارداری سقط داشتم جنین مشکل حذف کروموزم ۶داشت ایا این ژن ارثی هست
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام حذف یک کروموزوم غیر جنسی مثل کروموزوم 6 با ادامه حیات جنین منافات دارد و عموماً منجر به سقط میگردد. جابجایی های متعادل کروموزومی در یکی از والدین میتواند از علل این گونه حذف ها باشد که در این صورت قابلیت تکرار را خواهد داشت ولی با بررسی زوجین امکان پیشگیری وجود دارد.
هستی
با سلام ببخشید امکان داره جنسیت جنین در هفته17 اشتباه تشخیص داده بشه؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام بندرت ممکنه باتردید گزارش بشود اغلب صحیح گزارش می شود
بهرامی
سلام و خسته نباشید، برای بیماری صرع هم مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج موثر هست؟ و آیا صرع از طریق ژن مرد هم قابل انتقال به کودک هست؟؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام بیماری صرع هم می تواند منشاء ژنتیک و هم غیر ژنتیک داشته باشد. اگر ژنتیکی باشد هم از طریق خانم و هم آقا قابل انتقال است.
سپیده
سلام وقتتون به خیر ما ازدواجمون فامیلی بوده و پسرم ژنتیکی یکم چشم چپش انحراف داره و عینک میزنه. خطر و ریسک بارداری بعدی چقدر هست؟ آیا فرزند دوم هم مشکل جسمی یا عقلی احتمالی خواهد داشت؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام آمبلیوپی یا تنبلی چشم اصولا ژن خالص ندارد ولی میتواند ژنی محطی باشد ، در صورت عدم تکرار این حالت احتمال تکرار در بارداری بعدی حدود 5% خواهد بود.
رضاجزایری
بسیارعالی مبارک است به امید موفقیت های بیشتر
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری سلام عرض میکنم و از لطفتون سپاسگزارم.
(امتیاز 4.9 | 960 رای)