کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری

40 تخفیف ویژه کاربران کرج تبلیغ خدمات شامل تخفیف : 🧬تخفیف دولتی برای تمامی اقشار جامعه🧬 مدت اعتبار تخفیف : 9 روز دیگر
لطفا اعلام کنید از سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
ارسال پیام | واتساپ اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
خیابان شهید بهشتی ، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا ، بعد از پل زیرگذر طالقانی ، سمت راست ، ساختمان پزشکان پردیس ، بلوک 2 ، طبقه 3 32232200

توضیحات

 کلینیک مشاوره ژنتیک
دکتر صــــابــری

پزشک و متخصص ژنتیک
با 24 سال سابقه

ارائه مشاوره ژنتیک حضوری و غیرحضوری (تلفنی)
هماهنگی: 32232200 📞

تخصیص یارانه جهت انجام آزمایشات ژنتیک
با تعرفه دولتی در  سازمان بهزیستی

مرکز مشاوره پزشکی ژنتیک دکتر صابری به عنوان اولین مرکز مشاوره ژنتیک استان البرز و با رتبه برتر علمی بر اساس مجوز سازمان بهزیستی کشور ، در سال 1377 تاسیس گردید.

انجام بیش از 15000 مشاوره نوبت اول، آموزش پزشکان متعدد در دوره های تئوری و عملی و کارورزی پزشکان مشاور ژنتیک و ارائه مقالات متعدد علمی از سوابق درخشان این مرکز می باشد.
این مرکز با ارائه تسهیلات و برخورداری از یارانه دولتی جهت اقشار نیازمند، گامهای مهمی در جهت کاهش بروز معلولیتها و ناهنجاری های مادرزادی در مراحل قبل از ازدواج ،قبل و حین بارداری و ازدواج های فامیلی، برداشته است.
اگرچه که در مواردی از قبیل ازدواج فامیلی و یا وجود معلولیت در بستگان یکی از زوجین، لزوما مشاوره ژنتیک باید انجام شود، ولی باتوجه به اینکه بنابه منابع علمی حتی در ازدواجهای غیر فامیلی در افراد سالم و با بستگانی سالم نیز، 2 تا 3 درصد احتمال بروز معلولیت وجود دارد.
هیچ کس از انجام مشاوره ژنتیک بی نیاز نیست و بدین ترتیب ازانجام بسیاری از آزمایشات پرهزینه و غیر ضروری ژنتیک نیز جلوگیری بعمل می آید .
بنابراین مشاوره ژنتیک ، به عنوان ارزانترین ، دردسترس ترین ، سریعترین و مطمئنترین روش پیشگیری از معلولیتها،در هر شرایطی، حتی ازدواج های غیر خویشاوندی و افراد سالم بدون سابقه خانوادگی نیز توصیه می شود.
ازدواج های خویشاوندی
بارداری در سنین بالا
نازایی، سقط های مکررومرده زائی
تشخیص پیش از تولد
تعیین جنسیت و ابهام جنسی
تشخیص بیماریهای ارثی و مادرزادی نظیر تالاسمی
تشخیص معلولیت های جسمی _حرکتی
تشخیص هویت وابوت
زمان فعالیت بجز پنجشنبه ها ۱۶ لغایت ۲۰
کد شناسه این واحد از سوی سازمان بهزیستی کشور : 92633

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
هستی
با سلام ببخشید امکان داره جنسیت جنین در هفته17 اشتباه تشخیص داده بشه؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام بندرت ممکنه باتردید گزارش بشود اغلب صحیح گزارش می شود
بهرامی
سلام و خسته نباشید، برای بیماری صرع هم مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج موثر هست؟ و آیا صرع از طریق ژن مرد هم قابل انتقال به کودک هست؟؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام بیماری صرع هم می تواند منشاء ژنتیک و هم غیر ژنتیک داشته باشد. اگر ژنتیکی باشد هم از طریق خانم و هم آقا قابل انتقال است.
سپیده
سلام وقتتون به خیر ما ازدواجمون فامیلی بوده و پسرم ژنتیکی یکم چشم چپش انحراف داره و عینک میزنه. خطر و ریسک بارداری بعدی چقدر هست؟ آیا فرزند دوم هم مشکل جسمی یا عقلی احتمالی خواهد داشت؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام آمبلیوپی یا تنبلی چشم اصولا ژن خالص ندارد ولی میتواند ژنی محطی باشد ، در صورت عدم تکرار این حالت احتمال تکرار در بارداری بعدی حدود 5% خواهد بود.
رضاجزایری
بسیارعالی مبارک است به امید موفقیت های بیشتر
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری سلام عرض میکنم و از لطفتون سپاسگزارم.
افزودن صفحه شما به آزمایشگاه