کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری

لطفا اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
چت واتسپ درخواست تماس | اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد. نمایش روی نقشه
آدرس :
خیابان شهید بهشتی ، بین چهارراه طالقانی و میدان شهدا ، بعد از پل زیرگذر طالقانی ، سمت راست ، ساختمان پزشکان پردیس ، بلوک 2 ، طبقه 3 32232200
تصاویر 10 تصویر

توضیحات

 کلینیک مشاوره ژنتیک
دکتر صــــابــری

پزشک و متخصص ژنتیک
با 26 سال سابقه

ارائه مشاوره ژنتیک حضوری و غیرحضوری (تلفنی)
هماهنگی: 32232200 📞

تخصیص یارانه جهت انجام آزمایشات ژنتیک
با تعرفه دولتی در  سازمان بهزیستی

مرکز مشاوره پزشکی ژنتیک دکتر صابری به عنوان اولین مرکز مشاوره ژنتیک استان البرز و با رتبه برتر علمی بر اساس مجوز سازمان بهزیستی کشور ، در سال 1377 تاسیس گردید.

انجام بیش از 15000 مشاوره نوبت اول، آموزش پزشکان متعدد در دوره های تئوری و عملی و کارورزی پزشکان مشاور ژنتیک و ارائه مقالات متعدد علمی از سوابق درخشان این مرکز می باشد.
این مرکز با ارائه تسهیلات و برخورداری از یارانه دولتی جهت اقشار نیازمند، گامهای مهمی در جهت کاهش بروز معلولیتها و ناهنجاری های مادرزادی در مراحل قبل از ازدواج ،قبل و حین بارداری و ازدواج های فامیلی، برداشته است.
اگرچه که در مواردی از قبیل ازدواج فامیلی و یا وجود معلولیت در بستگان یکی از زوجین، لزوما مشاوره ژنتیک باید انجام شود، ولی باتوجه به اینکه بنابه منابع علمی حتی در ازدواجهای غیر فامیلی در افراد سالم و با بستگانی سالم نیز، 2 تا 3 درصد احتمال بروز معلولیت وجود دارد.
هیچ کس از انجام مشاوره ژنتیک بی نیاز نیست و بدین ترتیب ازانجام بسیاری از آزمایشات پرهزینه و غیر ضروری ژنتیک نیز جلوگیری بعمل می آید .
بنابراین مشاوره ژنتیک ، به عنوان ارزانترین ، دردسترس ترین ، سریعترین و مطمئنترین روش پیشگیری از معلولیتها،در هر شرایطی، حتی ازدواج های غیر خویشاوندی و افراد سالم بدون سابقه خانوادگی نیز توصیه می شود.
ازدواج های خویشاوندی
بارداری در سنین بالا
نازایی، سقط های مکررومرده زائی
تشخیص پیش از تولد
تعیین جنسیت و ابهام جنسی
تشخیص بیماریهای ارثی و مادرزادی نظیر تالاسمی
تشخیص معلولیت های جسمی _حرکتی
تشخیص هویت وابوت
زمان فعالیت بجز پنجشنبه ها ۱۶ لغایت ۲۰
کد شناسه این واحد از سوی سازمان بهزیستی کشور : 92633
سوالات متداول کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری

مشاور و متخصص ژنتیک | ارائه مشاوره ژنتیک حضوری و غیر حضوری (تلفنی) | با ۲4 سال سابقه و دستیار تخصصی ژنتیک با تعرفه دولتی | تخصیص یارانه جهت انجام آزمایشات ژنتیک

اطلاعات تماس «کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.
دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید
Ms
من با مراجعه به مطب دکتر صابری بسیار نسبت به مسله ژنتیکی آگاهی پیدا کردم با وقت زیادی که اختصاص دادن تا مسائل پیچیده، ساده و قابل فهم توضیح بدن مسولیت پذیری بی مثال دکتر ریشه در تفکر منش محور ایشون داره با مراجعه به دکتر صابری عزیز فقط مراحل درمان طی نمی کنید بلکه درس اخلاق هم می گیریم
علی صادقی
سلام من گروه خونیم o+ هست و گروه خونی نامزدم خانوم با منفی . مشکلی برای ازدواج نیست؟؟؟؟
مریم
سلام دکتر وقت بخیر، من بچه اولم مشکل قلب داشت، سرجنین دولیکوسفال بود و مخچه نداشت و مخچه هایپوپلازی و آژنزی داشت، آیا امکان داره بچه بعدی هم همینطور بشه درضمن همسرم پسرخالم هست.
هانیه مظهری
سلام ببخشید دختر من به دلیل آمونیاک خون بالا نوزاد بود فوت کرد ازدواج ما نوه خاله هستیم لزومه ما مشاوره بریم
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام آمونیاک بالا حکایت از دخالت یک عامل متابولیک دارد و در اغلب موارد بیماریهای متابولیک ناشی از ژنتیک و وراثت بوده که در راس آنها ازدواجهای فامیلی حتی بانسبت دور قرار دارند.موفق و سربلند باشید انشاءالله.
معینی
آزمایش ژنتیک انجام شده و از طریق وراثت از پدر بیماری استئوژنز به صورت هتروزیگوت اتوزوم غالب منتقل شده و مادر سالم است.آیا روشی جهت بارداری سالم بعدی وجود دارد؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری 50% احتمال تکرار وجود دارد. مشاوره ژنتیک ضروریست.
معینی
سلام خسته نباشید فرزند اولم استئوژنز ایمپرفکتا مبتلا شده از نوع خفیف ،امکان بروز در بارداری دوم قابل پیشگیری می باشد؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام ، این بیماری دارای چهار تیپ مختلف می باشد که تیپ یک شایعترین و خفیف ترین این بیماری می باشد . فرمهای شدید طی بارداری با سونوگرافی دقیق گاهی قابل تشخیص هستند.فرزند شما می بایستی مورد آزمایش ژنتیک قرار گیرد.در صورت نیازمیتوانید از یارانه دولتی جهت هزینه آزمایش ژنتیک ، از این مرکز یارانه دولتی دریافت نمایید، تا جهت پیشگیری در بارداری بعدی مورد استفاده قرار گیرد.
حسینی
سلام بسیار مفید بود،حتما قبل از بچه اوردن به دکتر ژنتیک مراجعه کنید.انشاالله همه بچه ها سالم متولد بشن
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام واحترام نسلی شاداب و سالم را برای شما آرزومندم.
رها صالحی
سلام خسته نباشید دخترم بعد از به دنیا اومدن متوجه مشکل قلبی اش شدیم و جابه جایی رگ داشت و بعد از جراحی از دستش دادم ایا این مشکل ژن ارثی داره و ممکنه دوباره تکرار بشه چه ازمایشاتی لازمه من وهمسرم انجام بدبم ممنون میشم کمکم کنید
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام واحترام. ناهنجاریهای مادرزادی قلب به شرط آنکه توام با اختلالات دیگر نباشند اصولا ناشی از یک اختلال ژنتیکی خالص و وراثتی نیستند بلکه مجموعه اثرات ژن و محیط بر یکدیگر باعث بروز آن میگرددو احتمال تکرار 5% خواهد بود .برای پیشگیری از بروز مجدد ارزیابی بیشتر نیاز است.
ناهید تقی پور
سلام من هفته ۱۹بارداری سقط داشتم جنین مشکل حذف کروموزم ۶داشت ایا این ژن ارثی هست
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام حذف یک کروموزوم غیر جنسی مثل کروموزوم 6 با ادامه حیات جنین منافات دارد و عموماً منجر به سقط میگردد. جابجایی های متعادل کروموزومی در یکی از والدین میتواند از علل این گونه حذف ها باشد که در این صورت قابلیت تکرار را خواهد داشت ولی با بررسی زوجین امکان پیشگیری وجود دارد.
هستی
با سلام ببخشید امکان داره جنسیت جنین در هفته17 اشتباه تشخیص داده بشه؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام بندرت ممکنه باتردید گزارش بشود اغلب صحیح گزارش می شود
بهرامی
سلام و خسته نباشید، برای بیماری صرع هم مشاوره ژنتیک قبل از ازدواج موثر هست؟ و آیا صرع از طریق ژن مرد هم قابل انتقال به کودک هست؟؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام بیماری صرع هم می تواند منشاء ژنتیک و هم غیر ژنتیک داشته باشد. اگر ژنتیکی باشد هم از طریق خانم و هم آقا قابل انتقال است.
سپیده
سلام وقتتون به خیر ما ازدواجمون فامیلی بوده و پسرم ژنتیکی یکم چشم چپش انحراف داره و عینک میزنه. خطر و ریسک بارداری بعدی چقدر هست؟ آیا فرزند دوم هم مشکل جسمی یا عقلی احتمالی خواهد داشت؟
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری باسلام و احترام آمبلیوپی یا تنبلی چشم اصولا ژن خالص ندارد ولی میتواند ژنی محطی باشد ، در صورت عدم تکرار این حالت احتمال تکرار در بارداری بعدی حدود 5% خواهد بود.
رضاجزایری
بسیارعالی مبارک است به امید موفقیت های بیشتر
کلینیک مشاوره ژنتیک دکتر صابری سلام عرض میکنم و از لطفتون سپاسگزارم.
(امتیاز 4.6 | 1615 رای)
افزودن مجموعه شما به آزمایشگاه