مرکز روانشناسی و مشاوره دکتر بهناز کمالی

لطفا هنگام تماس بگویید که شما را در کرج تبلیغ دیده ایم !
وبسایت واتساپ اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
کرج ، مهرویلا ، بلوار دانش آموز ، بعد از بانک ملی ، بلوار یادگار ، ساختمان الهه ناز ، طبقه زیر همکف

توضیحات

مرکز روانشناسی و مشاوره دکتر بهناز کمالی

دانش آموخته دکتری  روانشناسی تخصصی
 پژوهشگر | ویراستار | زبان شناس | مترجم زبان انگلیسی

مسئولیت های اجرایی:
مدیر موسسه زبان آینده سازان (یکسال)
مدیر موسس مهدکودک کلبه دانش  (5 سال)
لیست خدمات مرکز :
✔ اختلالات رفتاری دوران کودکی و نوجوانی ✔ مشاوره فردی ✔ مشاوره پيش از ازدواج
✔ زوج درمانی ✔  استعدادیابی ✔ درمان اختلال خواب
✔ درمان مسائل و مشکلات خانوادگی ✔ مشاوره تحصیلی ✔ درمان افسردگی
✔  مشاوره بلوغ و مسائل رشد ✔ درمان اضطراب ✔ درمان مشکلات زناشویی
با بیش از  30 کتاب ترجمه شده در حوزه روانشناسی و مشاوره ، اضطراب و وسواس ، خشونت کودکان و ...
مولف بیش از 10 کتاب در حوزه های گوناگون
پژوهشگر و مترجم بالای 40 آثار مکتوب جهانی در حوزه علم مشاوره و روانشناسی کودک و بزرگسال
امکان درخواست نوبت با واتساپ
09123955002 

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
شکوفه
سلام من دو تا خواستگار دارم اولی استاد دانشگاه هست و کاملا آکادمیک با درآمد نسبتا خوب. دومی نمایشگاه اتوموبیل داره و خیلی پولدار البته مهندس کامپیوتر هم هست. چطور میتونم متوجه بشم که کدوم بیشتر منو دوست داره؟؟ و مرد زندگی هست؟ از هر دوشون خوشم میاد. پدر من هم دوشغله بوده هم معلم بوده و هم مغازه داشته.
مرکز روانشناسی و مشاوره دکتر بهناز کمالی سلام. وقت بخیر. بررسی کیس های ازدواج نیازمند داشتن اطلاعات ضروری در مورد برخی ویژگی های است. لطفا برای تصمیم گیری بهتر و درست تر ضمن مراجعه حضوری یا تماس تلفنی اطلاعات مورد نظر را ارائه فرمایید.
tinaa
سلام و خسته نباشید پدر و مادرم 30 سال ازدواج کردن و 4 فرزند دارند. تمام مسئولیت های زندگی و فرزندان در این 30 سال رو دوش مادرم بوده و پابه پای پدرم هم بیرون از خانه و هم در منزل تلاش نموده اند (تمام تمرکز روی فرزندان بوده و به پدرم محبت یا توجه زیادی نداشتند و پدرمم هم محبتی نداشتند ) و بعد از دوران بازنشستگی مزد کار کردن را ازسمت پدرم گرفتن و با قضیه خیانت بصورت کاملا علنی مواجه شدند چند سال است که این خیانت ها همچنان ادامه دارد اما در حال حاضر مخفیانه شده گرچه تمام اعضای خانواده درجریانیم اما بخاطر قبیح نشدن و علنی نکردن و بی ابرویی سکوت کردیم. فشار زیادی روی همه اعضای خانواده هم مادر و هم بچه ها هست. آیا امکان کمک از سمت مشاوره با این وضعیت نابه سامان وجود داره؟ چیکار باید کنیم؟ پدرم هیچ اعتقادی به روانشناس نداره و کارهای خودش رو طبیعی و نشانه اقتدارش میدونه. لطفا راهنمایی کنید.
مرکز روانشناسی و مشاوره دکتر بهناز کمالی سلام. وقت بخیر. ابتدا مادرتان مراجعه و داستان را از خودشان بیان کنند. سپس همه به کمک هم پدر را به مشاوره دعوت می کنیم. نگران نباشید می توانیم به کمک هم شرایط را بهتر کنیم. از طریق واتساپ 09123955002 با من بهناز کمالی روانشناس متخصص ارتباط برقرار کنید.
سیما
سلام من ۲۱ سالمه و دانشجوی معماری هستم. یه آقای ۲۹ ساله اومدن خواستگاریم که فوق‌لیسانس دارن و دانشگاه تدریس می‌کنن اما من به ایشون احساسی ندارم. قبل از اینم کس دیگه ای رو دوس داشتم ولی ازدواج کرد و خیلی افسرده شدم، هنوز نتونستم فراموشش کنم. از طرفی شرایط خانوادگیم خیلی بده نمیتونم تصمیم بگیرم میشه کمکم کنید؟
مرکز روانشناسی و مشاوره دکتر بهناز کمالی سلام سیمای عزیز. اگر افسرده هستید برای گرفتن راهنمایی در واتساپ به من پیام بدید اگر در مورد موضوع مورد نظراطلاعات کافی دارید و نمی تونید تصمیم بگیرید. ممکن است حاکی از کاستی هایی در مهارت تصمیم گیری باشد. هر دو مورد ذکر شده قابل درمان است تا زندگی شادی داشته باشید.
افزودن صفحه شما به لیست مرکز مشاوره و روانشناسی