نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752)

لطفا اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
چت واتسپ تلگرام اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد. نمایش روی نقشه
آدرس :
کرج ، مهرشهر ، بلوار ارم ، نبش خیابان 113 ، ساختمان آتلانتیک ، ورودی 1 ، طبقه 2 ، واحد 6
تصاویر 6 تصویر

توضیحات
بیمه پارسیان نمایندگی حجت الله نعیمی (503752)

صدور اقساطی کلیه بیمه نامه ها

مشاوره، کارشناسی و صدور فوری انواع بیمه نامه

اعطای کد نمایندگی رسمی فروش بیمه های عمر و زندگی بیمه پارسیان همراه با آموزش و پشتیبانی

خدمات:
بیمه سرقت، درمان و حوادث
بیمه نامه اتومبیل شخص ثالث و بدنه
بیمه نامه مسولیت
بیمه نامه مسافرتی
بیمه نامه عمر و پس انداز
بیمه اتش سوزی و حوادث
 بیمه قسطی
سوالات متداول نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752)

صدور اقساطی کلیه بیمه نامه ها | اعطای کد نمایندگی رسمی فروش بیمه های عمر و زندگی بیمه پارسیان همراه با آموزش و پشتیبانی | مشاوره و صدور حضوری و غیر حضوری کلیه رشته های بیمه ای و مشاوره و پیگیری خسارت

اطلاعات تماس «نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752)» در بالای همین صفحه قابل مشاهده میباشد.
دیدگاه ها
دیدگاهتان را بنویسید
بهنام
سلام اگر حین مسافرکشی با خودرو شخصی تصادف منجر به فوت مسافر رخ بده آیا شرکت بیمه خسارتی پرداخت میکنه؟
نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752) درود بر شما . یکی از نکاتی که مردم در زمان انجام بیمه خودرو چه ثالث و چه بدنه به آن باید دقت داشته باشند این است که حتما متناسب با نوع کاربری خودرو حق بیمه پرداخت نمایند و در بیمه نامه نوع کاربری دقیق ثبت شود. شرکت های بیمه در مواردیکه متناسب با نوع کاربری حق بیمه کامل را دریافت نکرده باشند طبق قاعده نسبی حق بیمه به نسبت حق بیمه دریافتی به حق بیمه واقعی خسارت رو پرداخت خواهند کرد . مثلا کاربری مسافر کش مشمول 20%حق بیمه بیشتر به نسبت کاربری شخصی است. پس در مثال شما شرکت بیمه 80درصد خسارت دیه ای که دادگاه تعیین کرده را پرداخت و 20%مابقی بر عهده راننده مقصر حادثه است. متاسفانه بسیاری از مردم با ثبت نام در اسنپ و تپسی و ... حتی اگر در زمان حادثه مسافر کشی هم نداشته باشند و مقصر حادثه ای شناخته شوند چه مالی چه جانی دچار مشکل خواهند شد زیرا شرکتهای بیمه در زمان بروز خسارت بویژه خسارت های سنگین با استفاده از دانش وتجربه سرهنگ های زبده بازنشسته پلیس راهور و تحقیقات کافی با هدف حفظ منافع سهامداران و.. شرکت بیمه در پرداخت خسارت نهایت دقت را خواهند داشت. .
سامان
سلام خسته نباشید بنده با خودرو دوستم تصادف کردم و کارشناس بنده را مقصر صددرصد دانسته است آیا می توانم از بیمه خودرو استفاده کرده و دیه مطالبه کنم؟
نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752) درود . بله . شما میتوانید از بیمه ثالث خودرو دوستتون و از محل پوشش حوادث راننده خسارت دریافت کنید.
علیرضا
سلام وقتتون به خیر ماشین من مدتی پیش در جاده دچار واژگونی شد، آسیب های جدی به من و سرنشینان وارد شد. ماشین بیمه شخص ثالث دارد. ولی در گزارش من که راننده ام مقصر شناخته شدم. با توجه به قانون به راننده مقصر دیه تعلق میگیره از طرف بیمه. ولی اینکه گواهینامه دارم ولی گواهینامه ی من زیر یکسال بوده و مجاز به جاده نبودم، میتونه باعث شه که بیمه به من تعلق نگیره؟
نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752) درود دوست بزرگوار. اینکه سابقه گواهینامه شما کمتر از یکسال است هیچ مشکلی ایجاد نخواهد کرد. هم خودتان و هم سرنشینانی که مصدوم شده اند میتونید از بیمه نامه ثالث ماشینتون استفاده کنید . فقط اگه اعلام خسارت نکردید هرچه سریعتر انجامش بدهید و دوم اینکه طبق قانون معادل 2.5 % دیه ای که به سایر افراد جز خودتان پرواخت بشه از شما دریافت خواهد شد . ممنون که منو قابل دونستید و سوالتون رو مطرح کردید .
بلاجی
با سلام و وقت به خیر. کسانی که میخواهند بیمه عمر خریداری کنند و چون مشکل یا بیماری دارند و به بیمارستان معرفی میشوند هزینه آزمایشات را باید چه کسی بدهد؟ بیمه شده یا شرکت بیمه؟ با تشکر
نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752) درود . اولا همه افراد جهت آزمایش به آزمایشگاه معرفی نمیشوند ‌. مثلا برای سن زیر 40سال تا 80میلیون تومان سرمایه فوت و برای سن 41تا 50 سال تا 60میلیون آزمایش نمیگیریم. این شرایط در بیمه پارسیان می باشد. و چنانچه بیمه شده ای در فرم درخواست بیمه عمر به داشتن سابقه بیماری و یا جراحی خاصی اشاره کند که از نظر پزشک شرکت بیمه نیاز به مدارک باشد تصویر اخرین آزمایشات یا شرح عمل از ایشون خواسته میشود. نهایتا به هر دلیل شرکت بینه از بیمه شده درخواست آزمایش بکند مبلغی حدود 100 تا 150 هزار تومان بعنوان قسط اول حق بینه از ایشان دریافت و به ایشون معرفی نامه ای میدهد که به صورت رایگان در مرکز طرف قرارداد با شرکت بیمه ازمایشات انجام شود‌. چنانچه بر اساس آزمایش و نتایج آن شرکت بیمه از بیمه نمودن فرد خودداری کند هزینه ای از فرد دریافت نخواهد شد و کل مبلغ پیش دریافت به حساب ایشان عودت داده خواهد شد و چنانچه با شرایطی مثل دریافت اضافه نرخ پزشکی ریسک بیمه نمودن فرد را بپذیرد ولی بیمه گزار از شرایط پیشنهادی شرکت امتناع کند هزینه آزمایشات از پیش پرداختی ایشان کسر و جواب ازمایش تقدیم ایشان میشود . و چتانچ
مهرداد
خسته نباشید...ببخشید سود نهایی بیمه عمر رو میشه به حقوق بازنشستگی تبدیل کرد؟
نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752) درود بر شما. در بیمه های عمر و سرمایه گزاری پیش فرض اول اینه که منافع انتهای بیمه نامه به صورت یکجا به ذینفع در صورت حیات تقدیم شود. ولی این امکان هم مهیا خواهد بود تا درصورتیکه تمایل داشته باشند به صورت مستمری و با نرخ بهره اون زمان مبالغ رو در یک دوره زمانی محدود و یا نامحدود (تا وقتی زنده باشند) دریافت کنند. بین این دو حالت یک نکته فنی وجود داره که اگه تمایل داشتید تلفنی خدمتتون اعلام مینمایم. 09128757902
قربانیان زاده
سلام و عرض ادب برای کسی که پشت وانت سوار شده و در تصادف فوت کرده، شرکت بیمه دیه پرداخت می‌کنه؟
نمایندگی بیمه پارسیان نعیمی (503752) درود . بله با حکم مرجع قضایی شرکت بیمه خسارت دیه فرد مصدوم رو پرداخت میکنه و با توجه به اقدام غیر اصولی راننده نسبت به سوار کردن فرد قادفراد درقسمت بار میتونه از راننده خسارت رو مجداا مطالبه کنه . جهت پاسخ به سوالات دیگر از شمار ه09128757902 در خدمت شما هستم.
(امتیاز 4.8 | 1696 رای)
افزودن مجموعه شما به شعب بیمه پارسیان