مرکز روانشناسی بینش

لطفا اعلام کنید از سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
ارسال پیام | وبسایت واتساپ تلگرام اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
آدرس :
بلوار طالقانی شمالی ، روبروی گل رز ، کوچه نعمت اللهی ۳421982۱ _ ۰۹۰۳۶۴۱۱۲۲۵

توضیحات

ارزیابی و درمان اختلالات و مشکلات فردی ( بالای 18 سال )
در بخش بزرگسال ، خدمات زیر به مراجعین محترم ارائه داده میشود :
درمان اختلالات اضطرابی و افسردگی ، وسواس با رویکرد CBT ، ACT ، ST
سنجش هفتگی اضطراب و افسردگی به همراه نمودار وضعیت خلقی
سنجش بالینی و تشخیصی
انجام تست های شغلی و استعداد تحصیلی
خدمات تخصصی مرکز روانشناسی و مشاوره بینش
مشاوره پیش از ازدواج ، خانواده درمانی و زوج درمانی
بازی و قصه درمانی ، دارو درمانی
راهنمایی و مشاوره تحصیلی
خدمات تخصصی مرکز روانشناسی و مشاوره بینش
ارزیابی و درمان اختلالات و مشکلات فردی ( بالای 18 سال )
برگزاری کارگاه های مهارت های زندگی ( ویژه بزرگسال )
برگزاری کارگاه های مهارت های زندگی ( ویژه کودک و نوجوان )
ارزیابی و درمان اختلالات و مشکلات کودک و نوجوان
مشاوره های رشدی – تحولی به منظور پیشگیری و ارتقا سلامت
بررسی مشکلات تربیتی و فرزند پروری
برگزاری کارگاه های 12 گانه مهارت های زندگی
مهارت مدیریت استرس و حل مساله
مهارت کنترل خشم و حل تعارض
مهارت جرات مندی و همدلی
مهارت ارتباط موثر و تفکر نقادانه
مهارت اعتماد به نفس و خودآگاهی
غلبه بر کمالگرایی
مهارت ذهن آگاهی
مشاوره پیش از ازدواج
انجام مصاحبه فردی و دو به دو و بررسی تناسب شخصیتی و روحی و انجام تست های تشخیصی ، شخصیتی و عاطفی
ارائه نمودار و تفسیر تست ها
ارائه سی دی آموزش پیش از ازدواج بر اساس محتوای آموزشی سازمان بهزیستی کشور ، با بیش از 20 ساعت فیلم آموزشی
10 فایل PDF کتاب در حوزه ازدواج و خانواده
کتاب الکترونیک آموزش پیش از ازدواج + امکان پرینت

خدمات

عنوان توضیحات
ارزیابی سلامت روانی کودکان 6 تا 12 سال در راستای ارتقاء رشد ، وضعیت تحصیلی و سازگاری زیر نظر مائده بازرگان روانشناس کودک و خانواده
مشاوره زوج و خانواده درمانی زیر نظر متخصصین مشاور و اساتید دانشگاهی
مشاوره فردی درمان اختلالات اضطرابی، افسردگی و وسواس
مشاوره پیش از ازدواج چکاپ شخصیتی و عاطفی با استفاده از آزمونهای معتبر و ارائه تفسیر به همراه نمودار، ارائه سی دی های آموزش پیش از ازدواج
آموزش تربیت جنسی به کودکان به همراه کارگاههای گروهی ویژه کودکان در محیطی متناسب با کودک
آموزش خود مراقبتی ویژه کودکان
آموزش مهارتهای زندگی ویژه کودکان و نوجوانان
برگزاری کارگاههای آموزشی مهارتهای زندگی، ویژه بزرگسالان مهارت اعتماد بنفس و خودآگاهی کنترل خشم و حل تعارض کنترل استرس و حل مساله جراتمندی و همدلی ارتباط موثر و تفکر نقادانه ذهن آگاهی غلبه بر کمال گرایی
ثبت نام کارگاه خودآگاهی و افزایش اعتماد بنفس فروردین 97 کارگاه خودآگاهی و افزایش اعتمادبنفس در چهار جلسه سه ساعته آیا می‌ خواهید اعتماد به نفس پیدا کرده و افکار بیهوده را از سر بیرون کنید؟ چه به دنبال برقراری رابطه‌ ای رضایت‌بخش با دیگران چه به دنبال جسارت بیشتر، این کارگاه کمک خوبی برای رسیدن به هدفتان خواهد بود. راهکارهای پیشنهادی این کارگاه که بر مبنای اصول علم «رفتار درمانی» طراحی شده ‌اند، و نیز تمرین‌ های مفیدی که در آن آمده است، در کنار داستان‌ هایی واقعی از زندگی‌ های دیگران، همه و همه، به شما کمک خواهند کرد تا تمام مشکلاتی را که در نتیجه‌ ی کمبود اعتماد به نفس دچار شده‌ اید از سر راه بردارید. تاریخ شروع: اواخر فروردین ماه از ساعت ۱۷ لغایت ۲۰ مدرس: مریم کشاورز
نوروتراپی نوروتراپی و توانبخشی شناختی زیر نظر متخصص با مدرک دکترای روانشناسی شناختی و استاد دانشگاه
درمان اعتیاد با رویکرد شناخت درمانی و ماتریکس
درمان اختلالات جنسی و زناشویی زیر نظر دکترای روانشناسی بالینی و استاد دانشگاه

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
هاشمی
سلام خانم دکتر بازرگان چه روزهایی در مرکز شما هستند ،و آیا مراجعه حضوری قبول می کنند؟
حمید ماهان
سلام با تبریک سال نو ببخشید در مرکز تان روان پزشک یا سکس تراپ یا متخصص مشکلات جنسی برای زن وشوهر دارید
افشار
سلام من همیشه کسلم و نمیتونم کارهایی که تصمیم دارم انجام بدم و دائم احساس خستگی دارم کارهایی هست که دلم میخواد انجام بدم مثل نماز خوندن و ورزش کردن و.. ولی هیچ وقت نتونستم بصورت مداوم انجام بدم احساس میکنم یه چیزی منو به صندلی چسبانده انگار فلج شدم چکارکنم؟
فرناز
سلام سوالم در رابطه با مادرم است که رفتاری زبانی بد و زشتی داره، ۱. من از صبح که بیدار میشم انگار جهنم شروع شده چرا چون این زن شروع میکنه به نفرین کردن و دعای بد، آرامشی نیست ۲. مثل دشمن است با من چشم دیدن تغییر و موفقیتم را نداره ۳.و همیشه سنگ میندازه جلو پام و با اینکه ۳۱ سالم شده حسادتش بین فرزندان فقط روی منه ۴. بی دلیل نفرین و دعای بد و زشت میکنه، ۵ . ادمی منفی باف و سرشار از انرژی بد۶ . وقتی میشینم روبروش انگار کل انرژی خوبم و نشاطم از بین رفته که احساس میکنم خودم را خلاص کنم بهتره ، ادمیه که همش حرف مردم را میزنه و تکرار میکنه ،الانم که دارم دنبال کار میگردم برم کار کنم همش داره بهم فحش میده و دعوا شروع میکنه و کلی بد و بیراه میگه، موندم چیکار کنم؟ ممنون میشوم راهنمایی بفرمایید.
مانی
سلام. من ۲۵ ساله هستم..دانشجو..حدود ۲ ساله که با یکی از همکلاسیام دوستم ۲۴ سالشه..ما قصدمون ازدواج بود طی این دوران خانودام خیلی بهش علاقه نشون دادن که بعد از کلاسامون مادرم ناهار دعوتش میکرد..یا تو مهمونیامون و حتی جشن ها هم بود..من واقعا بهش علاقه دارم؛ خودش میدونه اوایل خیلی خوب بودیم خیلی اما چند وقتی هست که دچار مشکل شدیم. مدام دعوا میکنیم..ما با هم چند باری رابطه داشتیم ..که متاسفانه به حامله شدن نامزدم منجر شد. منم نامردی نکردم با هزینه های زیاد که منو خانوادم تقبل کردیم، این قضیه حل شد.الان واقعا برام عجیبه که بعد از این اتفاقا میگه که منو نمیخواد..میگه به درد هم نمیخوریم..اخه یه بار دعوامون شد ..منم گفتم تو مجبوری با من باشی سر این اتفاق..اونم لج کرد.!! میگه نمیخام تورو..نمیدونم چرا انقد ساده داره میگذره..؟؟!! واقعا موندم..به نظرتون چه کاری انجام بدم؟؟؟ منم باید کوتاه بیام بکشم کنار؟؟؟منم باید ولش کنم؟
امیرحسین
با سلام پسری ۲۷ساله ام. من ادم اروم و کم حرفی ام. ولی از این شخصیت خودم بدم میاد چون همش به ضررم تموم میشه. نه گفتنم خیلی ضعیفه و دیگران هم از لحاظ کاری از من سواستفاده میکنن وبمن دستور میدن و من خیلی راحت کارهای شخصی اونا رو انجام میدم. خودم خاستم تمرین کنم که دیگه زیاد از حد واسه کسی کاری انجام ندم. اما توی خونمون پدرم از بس کارهای بیخودی از من میخاد و من هی در جوابش باشه گفتمو انجام میدم، بیرون از خونه هم عادت شده برام حتی وقتی میرم سرکار هم دیگران کارهای خودشونو بمن میگن و من ناخودآگاه انجام میدم براشون درحالی که اون کار ب من مربوط نیست. کمکم کنید لطفا
احمد زاده
مشاوره ی خوبی از این مجموعه گرفتم
محمدی
سلام چطورمیتونم تماس داشته باشم
رضوان
سلام.من دختری22ساله هستم،نزدیک سه سال با آقایی دوست بودم و الان چند وقتی هست ک علی رغم مخالف خانوادم ب دلیل مساعل دینی نامزد کردیم،قبل از نامزدی خیلی دعوا میکردیم و الان هم باز دعوا ها ادامه داره.چیزی ک واقعا برای من قابل فهم نیست اینه ک توی همه ی دعواها این من هستم ک رفتارم و کارام و حرفام اشتباس و همیشه من باید رفتارمو تغییر بدم.واقعا دیگ خسته شدم نمیدونم چیکار کنم.
شقایق ایزدپناه
سلام وقت به خیر من با یه نفر دو سال با هم آشنا شدیم من 6 سال بزرگترم ولی همه رفتار ها و عقایدمون مثل هم هستش و واقعا هم آدم پخته ای هستش خیلی هم به هم علاقمندیم به نظر شما ازدواج ما مشکلی دارد؟
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، ازدواج مساله ای نیست که با یک کامنت چند خطی بخواهید از کسی نظرخواهی کنید و بر اساس اون نظر رفتار کنید. با توجه به توضیحات کم و کوتاهتون و با توجه به اخختلاف سنی که ذکر کردید به شما پیشنهاد میکنم حتما به یک روانشناس و مشاور زوج و ازدواج مراجعه کنید و رابطه خود را بررسی کنید ، مشاور به شما کمک خواهد کرد تا از نظر میزان تناسب شخصیت، عاطفه و مسایل دیگر به شناخت جامع تری دست یابید و با آگاهی بیشتر انتخاب عاقلانه ای برای آینده خود برگزینید.
بهنوش
سلام من دختر آرامی هستم که خیلی اوقات وقتی کسی حرفی رو میزنه که خوشم نمیاد و یا توهینی میکنه نمیتونم جوابش رو بدم از طرفی همین سکوت کردنم باعث میشه بعضی دوستام یا همکلاسی هام و اشنایانمون فکر کنن ساده هستم ومن هم بدون اینکه دست خودم باشه ضعیف برخورد میکنم مادرم هم از این موضوع خیلی از دستم ناراحت میشه چکارباید بکنم؟
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، بنظر میرسه تو یکی از مهارتهای مهم اجتماعی یعنی جراتمندی و اعتمادبنفس ضعیف هستید، توصیه میشود که در کلاسهای مهارتهای زندگی شرکت کنید و این توانایی رو در خودتون تقویت کنید ( مرکز ما این مهارتها رو آموزش میدهد) و اگر امکانش رو ندارید کتاب کودک خوش بین از مارتین سلیگمن و کتاب افزایش اعتماد بنفس از متیو مک کی رو با دقت مطالعه کنید و تمریناتش رو انجام بدید. موفق باشید.
آیسان
سلام. پسری 4 ساله دارم زمانی که او را به پارک می برم از سوار شدن بروی تاب و بازی با سرسره می ترسد. ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید ؟
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، عوامل زیادی ممکنه وجود داشته باشه برای ترس کودک شما، پیشنهاد می کنم اگر این مساله برای شما جدی است کودک خود را به یک روانشناس تخصصی کودک نشان دهید تا از طریق بازی و قصه ترس کودک ریشه یابی شود و با بازی درمانی درمان شود. موفق باشید.
ستاره بیات
۱۸سالمه کنکور دارم یه مشاور گرفتم یکی از مشاورهای معروفه چن ماهیه شاگردشم اگر مشکلی برام پیش بیاد کمکم میکنه تقریبا از همچی من خبر داره قبلا خیلی دوسم داشت از پی اماش میفهمیدم و این ک همیشه مجبور میکرد با لفظ عزیزم صداش کنم اما یهو عوض شد اخه با یکی از شاگردای پسرش چت میکردم فهمید ازون موقع سرد شد اخلاق منو کامل میدونی و برای تحریک تدرس خوندن تند حرف میزنه دوبار خیلی عصبی شدم از کارش و ب مرز خودکشی رسید م کلی باهم دعوا کردیم اخرین بار بهم گفت وقت ندارم وقت بقیه شاگردا رو میگیری و فردا همون پی ام رو پاک کرد اخه من چکار کنم ؟ اصن نمیدونم چکار کنم هر چیزی تو ذهنمه برعکس انجام میده... دوسم داره اگه نداره دلیل این رفتاراش چیه؟ واقعا دارم دیونه میشم ۱۰سال تفاوت سنی داریم
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، دوست عزیز مشاور شما متاسفانه رفتار غیر اخلاقی و غیر حرفه ای از خود نشان داده که سعی کرده شما را با کلمات محبت آمیز به خود علاقمند کند، شما در دوران حساسی قرار دارید و مهمترین مساله الان برای شما باید تمرکز بر دروس و منابع کنکوری باشد تا با تلاش مستمر به نتیجه دلخواهتان دست یابید. بنظرم حتما از یک روانشناس مجرب کمک بگیرید بدلیل اینکه می گویید به مرز خودکشی رسیده اید! این موضوع را جدی بگیرید و حتما اقدام کنید.
گیلدا
سلام ، در دوران عقد متوجه شدم که همسرم اعتیاد دارد. ما در حال برنامه ریزی برای جشن عروسی هستیم و من به شدت از طلاق ترس دارم، نمی دانم چکار کنم. آیا آغاز کردن زندگی مشترک با چنین مردی به صلاح من است؟
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، دوست عزیز اگر این موضوع ذهن شما را درگیر کرده است ساده از کنارش عبور نکنید و از روانشناس و مشاور زوج و خانواده برای راهنمایی کمک بگیرید. موفق باشید.
mb
سلام ، توروخدا حتما جوابمو بدید ، من با یه پسری دوست شدم و باهم رابطه داشتیم ،خیلی باهم خوب بودیم ولی سر یه سری موضوعات پیش پا افتاده با هم تموم کردیم ولی من میدونم برمیگرده .حالا من به پیشنهاد یکی از دوستان رفتم پیش دعا نویس ، ایشون گفتن کلا شما ستاره هاتون جفت نیست و اصلا بهم نمیرسید ، حتی گفتش عین هم هستید و خیلی خوبید ،ولی من دارم سکته میکنم از وقتی این حرف رو شنیدم .واقعا میتونه درست باشه که حروف ابجد بگن که ما نمیرسیم ؟؟؟چیکار کنم حالا ؟؟؟؟ ممنونم که جواب میدید.
مرکز روانشناسی بینش سلام بر شما، امیدوارم الان که این پیام را می خوانید حال روحی بهتری پیدا کرده باشید، توصیه نمی کنیم که به دعا نویس و فالگیر مراجعه کنید حتما بجای انتخاب چنین مواردی با یک روانشناس و زوج درمانگر آگاه و حرفه ای صحبت و مشورت کنید.
لیا
یک بار ازدواج کردم. از ازدواج اولم یک دختر دارم که با پدرش زندگی می کند و پدرش هم نمی گذارد من او را ببینم . بعد از سه سال با پسری آشنا شدم و با هم فرار کردیم. مدت نه ماه است که با هم ازدواج کردیم. اوایل فردی خوب و منطقی به نظر می‌رسید اما بعد ازمدتی متوجه شدم اعتیاد دارد، به او کمک کردم تا ترک کند ولی مجدداٌ به سراغ مواد مخدر رفت. الان همسرم به علت دزدی مدت هفت ماه است که زندانی شده و مشخص شده است که یازده نفر شاکی خصوصی دارد. خانواده ی همسرم از من خواسته اند که ازهمسرم جدا بشوم تصمیم‌گیری درباره‌ی ادامه‌ی زندگی برای من خیلی سخت شده دقیقاً نمی‌دانم باید چه کاری انجام بدهم ، ممنونم اگر راهنمایی‌ام کنید .
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما یک کاغذ بردارید و دو ستون مشخص کنید ستون سودها و ستون زیانها در قسمت سود تمام سودهایی که در ادامه این رابطه میبینید را یادداشت کنید و در قسمت زیانها تمامی ضررها و زیانهایی که این رابطه برای شما دارد و یا خواهد داشت را یادداشت کنید بهترین تصمیم ، تصمیمی است که بیشترین سود و کمترین زیان را داشته باشد. و حتما از یک روانشناس خانواده کمک بگیرید.
برديا
سلام، راه مبارزه با توهم و بدبینی افراد چیست...خواهرمن مدام فکرمیکنه پسرعمویم علیه خانواده ماتوطئه میکنه و قصدکشتن برادرم رادارد یا آخرین بار تلفنی به من گفت مادرمون راکشتند
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما حتما با یک روانپزشک صحبت کنید تا بررسیهای لازم در مورد خواهرتون انجام شود و احتمالا ایشان نیاز به دارو درمانی دارند.
لیلا
با سلام و خسته نباشید خدمت شما مهربانان وطن ببخشید من چند وقت پیش سوالاتی ازتون پرسیدم اما هنوز بروز نشده من خیلی سوال دارم به دلیل وضعیت اقتصادی قادر به مراجعه در مراکز نیستم لطفا به سوالاتم پاسخ بدین من چند وقتیه تصمیم به ادامه تحصیل در دانشگاه رو گرفتم اما یه وحشت خیلی بزرگ گاهی مانع تصمیمم میشه من دختری هستم کاملا با حجاب و معمولا بدون هیچ گونه ارایش در بیرون از منزل و خیلی هم به این رفتارم پایبند و معتقد هستم(چادر)اصلا به مد فکر نمیکنم اما از شناختی که از دانشگاه و محیطش به دست اوردم میترسم ادامه تحصیلم باعت بشه که منم کلمه همرنگ جماعت بودن روم تاثیر بزاره و پاروی اعتقاداتم بزارم خیلی نگرانم لطفا کمکم کنید ممنون
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما ، مساله ای که عنوان فرمودید مربوط به حیطه هویت و اعتماد بنفس می باشد و فکر میکنم در این دو زمینه نیاز هست بیشتر روی خودتون کار کنید. اگر از هویت خودتون باخبر و مطمین باشید هیچ چیزی نمیتونه شمارو از ارزشها و اعتقاداتی که برای خودتون مشخص کردید منحرف کند. موفق باشید.
محمدرضا
سلام من دانشجوی دندانپزشکیم و 19 سالمه و عاشق دختر بسرعموم شدم و از ته دل دوسش دارم و نمیخوامم زیر گناه برم و میخوام سریعا ازدواج کنم سوالایی که من دارم1.آیا این سن برای ازدواج مناسب هستش؟2.ما با خانواده ی اونا زیاد ارتباط نداریم چطور این مشکل رو حل کنم3.چطور به خانواده مطرحش کنم؟
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، واقعیت اینه که به طور میانگین سن شما برای ازدواج مناسب نیست بدلیل اینکه ممکنه در سالهای آینده پخته تر و با تجربه تر شوید و ممکنه عقایدتون و سبک زندگیتون تغییر کند ، اگر خانواده پذیرا و منطقی دارید بنظرم مطرح کنید و از یک روانشناس زوج و خانواده کمک بگیرید. موفق باشید.
آیدین
سلام، چگونه بفهمیم که افسرده هستیم، علائم و نشانه های افسردگی چیست؟
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما حواب سوالتون رو به صورت مفصل در لینک زیر مطالعه بفرمایید https://bineshonline.com/علائم-هشدار-دهنده-افسردگی/
غزال.خ
مركز بينش بخصوص سركار خانوم كشاورز عزيز واقعاااااا عالي و تك هستن، من بعنوان دانشجوي روان شناسي بسياااار از ايشون آموختم هم براي زندگيم هم انشالا كار در آيندم. به شدت مهربان، ماهر، اصيل و همدل هستن ايشون و ارتباط بسيار عالي ايي با مراجعين برقرار ميكنن... به اميد موفقيت هاي روز افزون براي ايشون و همكاران شون🌹🌹🌹
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما غزال عزیز ، تیم بینش براتون بهترینهارو آرزو میکنه و انشالله حتما در حرفه روانشناسی خواهی درخشید ، سپاس از کامنت پر مهرتون 🌹
لیلا
سلام.من در سن ۱۶سالگی با پسر عمم عقد کردم و ۱۸سالگی عروسی کردم الان ک ۲۱سالمه و ی دختر دوساله دارم.مشکل من اخلاق بده شوهرمه.توی دوران عقد خیلی با هم مشکل داشتیم با هم خیلی دعوا میکردم سر هر موضوعی بحثمون میشد ولی با پادرمیونیه خوانواده ها حل میشد .تا اینکه عروسی کردیم توی هفته اول عروسی سر موضوعی حرفمون شد و اون ب من فوش داد .دیگه کم کم کار ب کتک زدن هم رسید .نمیتونم بگم همیشه اینجوریه وقتی ک با هم خوبیم خیلی خوب برخورد میکنه و اهل مسافرت و تفریحه ولی وقتی کوچکترین حرفی زدم و اون مخالف بود با فو
مرکز روانشناسی بینش سلام و روزتون بخیر. در طرح مسئله تون ایکاش در مورد سن، شغل و ویژگیهای اخلاقی همسرتون توضیح بیشتری می دادید ولی بهرحال با توجه به اطلاعاتی که گفته شده، بنظر می رسه که از ابتدای شروع عقد تا الان یکسری توقعات از پیش تعیین شده در این رابطه وجود داشته که که این انتظارات در بستر خانواده و فاميل با در نظر گرفتن مهارتهای ارتباطی کم در شما دو نفر بخوبی برآورده نشدن. قطعا عوامل دیگری هم در ایجاد این تنشها دخیل هستن که در متن پرسش شما بهشون اشاره نشده، اما در حال حاضر که سه سال از عمر ارتباطتون میگذره بهتره حتما از هر متخصص روانشناسي که راحتتريد، برای تشخیص دقیق مشکلاتتون و ارتقای این مهارتها کمک بگیرید. پاسخ خانم دکتر محبوبه باقری زوج درمانگر و روانشناس خانواده
آرش نیکنهاد
من خیلی راضی هستم که در مرکز بینش و زیر نظر خانم دکتر باقری مراحل شروع زندگی متاهلی خودم را طی میکنم . هر وقت به این موضوع فکر می کنم که اگر این جلسات مشاوره و مرکز بینش رو پیدا نکرده بودم چه مشکلاتی پیش روی خودم داشتم از این تصمیمم احساس غرور می کنم . از مدیریت مرکز و پرسنل خوب که فضایی آرام و محیطی بدون استرس را در مرکز بینش ایججاد کرده اند هم تشکر و قدردانی می کنم .
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، سپاس از لطفتون 🌹
فرخنده
با سلام و خسته نباشيد خانم كشاورز، كارگاه توانمندي و جراتمندي شما يكي از بهترين كارگاههايي بود كه من در زندگي ام گذروندم و اعتماد به نفس بسيار زيادي به من داد. ضمن اينكه مشاوره هاي شما بسيار راهگشا و مفيد بوده براي من. تجربه و محيط گرم و صميمي فضائ كلاس شما يكي از بهترين خاطرات من در زندگي هست. ضمن خسته نباشي فراوان، خواستم همين جا يكبار ديگه از شما و تلاش زحمات دلسوزانه شما ننهايت تشكر رو كنم. موفق و پيروز باشيد.
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، خوشحالیم که از کارگاهها راًضی بودید 🌹
farshid h
یکی از مراکز مشاوره خوب توی کرج.😊😊.مخصوصا خود خانم‌کشاورز که بصورت بالینی و ریشه ایی روی افسردگی‌ کار میکنن.از همینجا یه خسته نباشید جانانه میگم‌بهشون.کارگاه های هوش هیجانی هم خیلی جالبه دید آدمو نسبت به خیلی از مسائل عوض میکنه و مهارت هایی رو یاد میگیری که باعث بهتر شدن حالت میشه
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما و سپاس از لطفتون 🌹
Kalan
روانشناسی متعهد ، کاربلد ، دانش بالا ، متمرکز بر روی کار من واقعا ایشون رو به افرادی که دنبال یک مشاور خوب هستند پیشنهاد میدم.. ضمنا کارگاه های ایشون رو هم به هیچ وجه از دست ندید. بسیار کمک میکنه
مرکز روانشناسی بینش درود بر شما، محبت دارید، خداروشکر که راضی هستید. 🌹
افزودن صفحه شما به مرکز مشاوره و روانشناسی