دفاتر بیمه ایران کرج

لینک با موفقیت کپی شد. انتخاب محله بروزترین بیشترین نظرات
لیستی از دفاتر بیمه ایران کرج همراه با معرفی انواع بیمه اشخاص، بیمه عمر، بیمه حوادث، بیمه اموال، بیمه اتوموبیل، بیمه آتش سوزی، بیمه مسئولیت و ...
مشاوره، کارشناسی و صدور فوری انواع بیمه نامه (اتومبیل،عمرو زندگی،آتش سوزی،زلزله،سرقت،مسئولیت،درمان،حوادث) بیمه نامه اتومبیل شخص ثالث و بدنه
دفاتر بیمه ایران
45 متری گلشهر ، خیابان اختر شرقی ، نبش یاس1
شرکت سهامی بیمه ایران | صدور انواع بیمه نامه ها و ارائه کلیه خدمات بیمه ای و معرف بهترین نوع بیمه های عمر و سرمایه گذاری | عضو رسمی انجمن صنفی نمایند...
دفاتر بیمه ایران
کرج ، گوهردشت ، بلوار انقلاب ، بین خیابان چهارده و پانزده ، میدان اتحاد ، دفتر بیمه ایران نمایندگی گندمی
عضو رسمی انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان البرز | بیمه ایران نماد قدمت نهاد خدمت | کارشناسی در محل | مشاوره ، تمدید و صدور انواع بیمه نامه ها به ...
دفاتر بیمه ایران
کرج ، بلوار باغستان ، ابتدای خیابان تختی ، روبروی آموزشگاه رانندگی شاهین ویلا ، پلاک 19
کارشناسی ، مشاوره و صدور انواع بیمه نامه های مسئولیت ، آتش سوزی ، عمر و پس انداز ، ثالث و بدنه اتومبیل ، بیمه مسافران عازم به خارج ، درمان ، حوادث و ....
دفاتر بیمه ایران
جهانشهر ، بلوار مولانا ، روبه روی کوچه بنفشه 3 ، کنار گذرلاله ، پلاک 89 ، بیمه ایران نمایندگی گیلاوند
صدور فوری انواع بیمه نامه توضیح اینکه دفترهمکف خیابان فاقد پله و دسترسی اسان و راحت میباشد
دفاتر بیمه ایران
مهرشهر ، ابتدای بلوار ارم ، مقابل باغ سیب بعد از پل ، پلاک 124 تجاری ، پایین تر از داروخانه شبانه روزی ایمان
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه ها | فروش انواع بیمه نامه اتومبیل ، شخص ثالث ، بدنه، بیمه اتش سوزی و زلزله منازل مسکونی و اماکن تجاری و صنعتی ، بیمه مسو...
دفاتر بیمه ایران
کرج ، مهرشهر ، فاز یک ، بلوار دانش غربی ، نبش خیابان شقایق
عضو رسمی انجمن صنفی نمایندگان استان البرز | صدور انواع بیمه نامه | نقد و اقساط | حضوری و تلفنی | انواع بیمه نامه ثالث ، بدنه ، آتش سوزی ، مسئولیت ، مه...
دفاتر بیمه ایران
سه راه گوهردشت ، خیابان رسالت ، نبش رسالت ۱ ، پلاک ۲ ، ساختمان ساوالات ، طبقه۳ ، واحد۳
صدور فوری بیمه بصورت تلفنی و حضور در محل/ نقد و اقساط
دفاتر بیمه ایران
جاده ملارد ، بین خ اهری و گلستان یکم (مخابرات) ، جنب ساختمان تجاری سینا ، واحد تجاری ۱
* مشاوره و صدور انواع بیمه نامه ، * ثالث و بدنه ،...
دفاتر بیمه ایران
فلکه اول گوهردشت ، به سمت خیابان مطهری ، نرسیده به پل شهید روحانی (جمهوری) ، نبش کوچه دهخدا ، روبروی مدرسه علی ابن ابیطالب ، نمایندگی بیمه ایران ، حسینی
بیمه ثالت،بدنه،آتش سوزی ،مسئولیت، سرقت، عمر و...
دفاتر بیمه ایران
بلوارجمهوری ، بعد از پل روحانی ، نبش بعثت 4
افزودن صفحه شما به دفاتر بیمه ایران
دفاتر بیمه ایران کرج

ضرورت داشتن بيمه و مراجعه به نمایندگی بیمه ایران در کرج

فکر کردن به برخي از اتفاقات ناگوار مثل آتش سوزي، تصادف و ... ناراحت کننده است اما حقيقت اين است چنين اتفاقاتي ناگهاني رخ مي دهند. بيمه در واقع يک نوع سرمايه گذاري براي آرامش است که با داشتنش وقتي چنين اتفاقاتي بيافتد، مي توانيد از حمايت هاي بيمه بهره مند شويد. شما در قراردادي که با شرکت بيمه مي بنديد در ازاي مبلغي که به آن ها مي پردازيد، خدماتي را از شرکت بيمه دريافت مي کنيد. اما اين که چه ميزان مبلغي بايد بپردازيد و چه خدماتي دريافت مي کنيد همه به نوع بيمه شما بستگي دارد. بنابراين در ادامه انواع بيمه و شرايط آن ها را بررسي مي کنيم.

مطالعه بیشتر

انواع بيمه 

به طور کلي انواع بيمه در سه دسته بيمه اشخاص، بيمه اموال و بيمه مسئوليت دسته بندي مي شوند.

بيمه اشخاص

بيمه اشخاص مربوط به جان و سلامتي اشخاص مي باشد و سه نوع دارد.

1. بيمه درمان

در اين نوع بيمه، شرکت بيمه متعهد مي شود تمام هزينه هاي مربوط به درمان و بيمارستان شخص بيمه شده را طبق شرايط قرارداد بپردازد. پرداخت هزينه‌هاي ويزيت پزشک، جراحي، پانسمان، آزمايش‌هاي پزشکي، هزينه‌هاي اتاق عمل، هزينه‌هاي مربوط به دارو، دندانپزشکي، زايمان و بقيه مواردي در قرارداد ذکر شده است، به عهده شرکت بيمه مي باشد.

2. بيمه عمر

در اين نوع بيمه، شرکت بيمه در مقابل دريافت حق بيمه متعهد مي شود در صورت فوت يا حيات شخص بيمه شده در زمان معيني، مبلغي به عنوان مستمري به شخصي که خودش تعيين کرده يا وارث قانونيش بپردازد.

3. بيمه حوادث

در اين نوع بيمه، شرکت بيمه متعهد مي شود غرامت معيني براي سوانح و حوادثي که منجر به فوت، نقص عضو، از کارافتادگي و هزينه هاي پزشکي ناشي از صدمات مي شود، بپردازد.

بيمه اموال

هر شخصي با توجه به شرايط اقتصادي خود، اموال و دارايي هايي دارد که در بيمه اموال، اين اموال و دارايي ها بيمه مي شوند. به طور کلي بيمه اموال چهار نوع دارد.

1. بيمه اتوموبيل

بيمه اتوموبيل شامل بيمه بدنه و بيمه شخص ثالث مي شود. در اين نوع بيمه، شرکت بيمه تعهد مي دهد خسارت هاي وارد شده به اتوموبيل ناشي از حوادث رانندگي، آتش سوزي و سرقت را به همراه غرامت هاي جاني ناشي از حادثه را بپردازد.

2. بيمه آتش سوزي

اين نوع بيمه براي منازل و ساختمان هاي تجاري است و خسارت هاي مالي ناشي از آتش سوزي، صاعقه، زلزله، سيل و ... را شامل مي شود.

3. بيمه حمل و نقل کالا (باربري)

اين نوع بيمه براي حمل و نقل کالا در داخل و صادرات و واردات کالا مي باشد و فرد مي تواند بار خود را با توجه به ارزش کالا، نوع بسته بندي، طريقه حمل و نقل و منطقه جغرافيايي، بيمه کند.

4. بيمه مهندسي

پروژه هاي در حال ساخت يا ساخته شده مانند احداث پارک ها، سدسازي، راه سازي، انواع تجيزات و ماشين آلات و ... مي توانند تحت پوشش اين نوع بيمه قرار بگيرند.

بيمه مسئوليت

پزشکي که به درمان بيمار مي پردازد در مقابل سلامتي بيمار خود مسئول است يا توليد کننده اي که کالايي را به دست مصرف کننده مي دهد در مقابل او مسئول است اما اين مسئوليت ها هميشه بدون مشکل نيست و گاهي خسارت هايي به بار مي آورد که بيمه مسئوليت، اين خسارات را شامل مي شود. همچنين بيمه مسئوليت به دسته هاي زير تقسيم مي شود.

1. بيمه مسئوليت عمومي

هر فردي نسبت به فعاليت هايي که انجام مي دهد ممکن است به ساير افراد صدمه مالي و جاني وارد کند. تمام خسارت‌هاي مالي و صدمات جاني ناشي از خطرات احتمالي عمليات عمراني، نصب و نگهداري تابلو هاي تبليغاتي، استفاده از اماکن ورزشي، حضور در مراکز آموزشي و ... تحت پوشش اين نوع بيمه قرار مي گيرند.

2. بيمه مسئوليت حرفه اي

هر فردي نسبت به حرفه و شغل خود ممکن است خسارت هاي جاني و مالي به ديگر افراد وارد کند. خسارت هاي بدني وارد به بيماران که ناشي از مسئوليت پزشکان است، خسارات ناشي از مسئوليت پيراپزشکان، خسارت هاي ناشي از وقوع حادثه و بروز خسارت براي افراد ‌‌استفاده‌کننده از پارکينگ‌هاي عمومي و خصوصي خودرو، خسارت هاي ناشي از بروز حادثه براي هر يک از مسافران تور‌ها و ... تحت پوشش اين نوع بيمه قرار مي گيرند.

3. بيمه مسئوليت توليد کنندگان

به طور کلي اين نوع بيمه تمام خسارت هاي جاني و مالي ناشي از مصرف کالاهاي توليدي را شامل مي شود. 

4. بيمه مسئوليت کارفرما در مقابل کارکنان

اين نوع بيمه تمام خسارت‌هاي جاني و مالي ‌‌وارد شده به کارکنان و کارگران در محيط کار و در حين انجام کار، که کارفرما مسئول آن شناخته‌ مي‌شود، را شامل مي شود. 

بیمه تکمیلی ایران در کرج

بیمه تکمیلی که به آن بیمه درمان تکمیلی هم گفته می شود، بیمه ی جبران کننده هزینه های درمان است. در حقیقت بیمه تکمیلی بخش زیادی از هزینه های درمان را به عهده می گیرد. خدمات بیمه تکمیلی در بیمه ایران به صورت گروهی ارائه می شود و قیمت آن بر اساس معیارهایی مانند تعداد پوشش ها، سقف تعهدات هر پوشش، تعداد نفرات بیمه شده، سن نفرات بیمه شده و توافق بین متقاضی و شرکت بیمه مشخص می شود. همچنین برخی از پوشش های بیمه تکمیلی ایران عبارتند از:

  • هزینه های بستری و جراحی در بیمارستان (با بیش از 6 ساعت بستری)
  • هزینه های عمل های جراحی مغز و اعصاب (به جز دیسک ستون فقرات)، قلب، پیوند کبد، ریه و پیوند کلیه و مغز استخوان
  • هزینه های زایمان طبیعی یا سزارین
  • هزینه های پاراکلینیکی اعم از سونوگرافی، ماموگرافی، رادیوتراپی، انواع اسکن، انواع سی‌تی‌اسکن، انواع آندوسکوپی، MRI، اکوکاردیوگرافی
  • هزینه های تست ورزش، نوار عصب، نوار عضله، نوار مغز و آنژیوگرافی چشم
  • هزینه جراحی های سرپایی مانند شکستگی ها، گچ گرفتگی، ختنه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، تخلیه کیست و لیزر درمانی
  • هزینه های رفع عیوب انکساری چشم

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از بیمه تکمیلی ایران در کرج با شماره تلفن های درج شده در صفحات هر یک از نمایندگی های بیمه ایران در کرج تماس بگیرید.

چطور بهترین نمایندگی بیمه ایران در کرج را پیدا کنیم؟

هنگام انتخاب نمایندگی بیمه ایران اکثر افراد ترجیح می دهند، به دفاتر بیمه نزدیک به محل سکونت خودشان مراجعه کنند. برای دسترسی راحت تر به دفاتر بیمه ایران در نزدیکی محل زندگی خودتان می توانید در قسمت انتخاب محله در بالای همین صفحه محل زندگی خود را انتخاب کرده و لیستی از نزدیک ترین نمایندگی های بیمه ایران در کرج را ببینید. همچنین ما در این صفحه لیستی از بهترین دفاتر بیمه ایران کرج را معرفی کرده ایم و شما می توانید با مراجعه به صفحه هر کدام از نمایندگی های بیمه ایران، به آدرس و شماره تلفن بیمه ایران در کرج دست یابید.

لینک کوتاه نمایندگی های بیمه ایران در کرج

آخرین نظرات زیرگروه دفاتر بیمه ایران
بهزاد نوروزی : بیمه ایران نمایندگی حامد شریف طهرانی
ببخشید صفحه مجازی شمارو میتونم داشته باشم مشاهده
saberi : بیمه ایران نمایندگی خمسه کد ۳۱۱۰۵
سلام هزینه بیمه شخص ثالث برای دنا چقدره؟ مشاهده
لیلا : بیمه ایران نمایندگی مهتاب بصیری
سلام وقتتون به خیر میشه درباره‌ی شرایط بیمه عمر خانم‌های خانه‌دار توضیح بدین؟ مشاهده
نازنین : بیمه ایران نمایندگی یزدان پناه (مهرشهر)
سلام براي خريد بيمه نامه شخص ثالث ماشین چه مدارکی لازمه؟ مشاهده
وکیلی : بیمه ایران نمایندگی غفوریان مهرشهر
سلام خسته نباشید آيا به سرمايه بيمه عمر و سرمايه گذاري ماليات تعلق ميگيرد؟ مشاهده
زند : بیمه ایران نمایندگی خانم مستوره گیلاوند
سلام وقت به خیر وضعيت قرارداد بيمه در صورت خودکشي بيمه شده چگونه خواهد بود؟ مشاهده
حسنانی : بیمه ایران نمایندگی جلیلیان (کد 35736)
سلام وقتتون به خیر اگر روزي که بيمه نداشتيم، تصادف کنیم و مقصر هم نباشیم و همان روز ماشين را بيمه نماييم آيا بيمه مقصر ملزم به پرداخت خسارت به زيان ديده نيست؟ مشاهده
محله های دفاتر بیمه ایران