شعب بیمه ایران کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
مشاوره، کارشناسی و صدور فوری انواع بیمه نامه ها | صدور بیمه های اتومبیل ثالث و بدنه، آتش سوزی، حوادث، عمر، مسولیت و ...
شعب بیمه ایران
کرج ، میان جاده شاهین ویلا ، خیابان 10 و...
مشاوره و صدور انواع بیمه نامه ها | فروش انواع بیمه نامه اتومبیل ، شخص ثالث ، بدنه، بیمه اتش سوزی و زلزله منازل مسکونی و اماکن تجار...
شعب بیمه ایران
کرج ، مهرشهر ، فاز یک ، بلوار دانش غربی ...
عضو رسمی انجمن صنفی نمایندگان بیمه ایران استان البرز | صدور انواع بیمه نامه بصورت آنلاین
شعب بیمه ایران
کرج ، فردیس ، سه راه حافظیه ، بلوار شهدا...
مشاوره، کارشناسی و صدور فوری انواع بیمه نامه ها (اتومبیل، عمر و زندگی، آتش سوزی، زلزله، سرقت، مسئولیت، درمان، حوادث) | بیمه نامه ا...
شعب بیمه ایران
کرج ، فاز 4 مهرشهر ، بلوار خانزاده ، پاس...
اولین نمایندگی رسمی بیمه ایران در مهرشهر (کد 8395) | با بیش از 21 سال سابقه | تاسیس 1380 | صدور فوری بیمه بصورت تلفنی، آنلاین و حض...
شعب بیمه ایران
کرج ، مهرشهر ، ابتدای بلوار ارم ، مقابل ...
شرکت سهامی بیمه ایران | صدور انواع بیمه نامه ها و ارائه کلیه خدمات بیمه ای و معرف بهترین نوع بیمه های عمر و سرمایه گذاری | عضو رس...
شعب بیمه ایران
کرج ، گوهردشت ، بلوار انقلاب ، بین خیابا...
کارشناسی ، مشاوره و صدور انواع بیمه نامه های مسئولیت ، آتش سوزی ، عمر و پس انداز ، ثالث و بدنه اتومبیل ، بیمه مسافران عازم به خارج...
شعب بیمه ایران
جهانشهر ، بلوار مولانا ، روبه روی کوچه ب...
صدور و مشاوره حرفه ايي بصورت حضوري يا غير حضوري در انواع بيمه نامه | با بيست سال تجربه | انواع بيمه هاي مسئوليت شغلي: سردفتران و د...
شعب بیمه ایران
کرج ، مهرشهر ، جاده كمربندي ، نبش خيابان...
بیمه ایران نمایندگی ۳۵۹۷۹ | مشاوره، کارشناسی و صدور انواع بیمه نامه | اتومبیل، آتش سوزی، مسئولیت
شعب بیمه ایران
کرج ، گلشهر ، گلزار شرقی ، 100 متر بعد ا...
مهرويلا ، ميدان مادر ، بلواردانش آموز ، ...
خيابان شهيدبهشتي ، بعدازسه راه پست خانه ...
فاز 4 مهرشهر ، بلوار گلها ، پلاك 49
رزكان نو ، بلوار امير كبير ، پلاك ۱۱
فرديس ، فلكه سوم ، خيابان بيست و هشتم ، ...
گلشهر ، گلزار غربي ، ميدان رهبري ، خيابا...
مهرشهر ، بلوار ارم ، جنب كارواش ارم
بيست متري شهرداري ، روبروي بانك ملي ، پل...
رجايي شهر ، خيابان آزادي ، فاز ۲ ، خيابا...
جاده ملارد ، بعد از انبار نفت ، ابتداي و...
چهل و پنج متري گلشهر ، ساختمان پزشكان گل...
شعب بیمه ایران خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول شعب بیمه ایران

حادثه : خسارتي كه ناشي از برخورد موضوع بيمه به يك جسم ثابت يا متحرك و يا برخورد اجسام ديگر به موضوع بيمه و يا واژگوني و سقوط موضوع بيمه باشد و يا چنانچه در حين حركت ، اجزا و يا محمولات موضوع بيمه به آن برخورد نمايد و موجب بروز خسارت شود.
آتش سوزی : خسارتي كه در اثر آتش سوزي ، صاعقه و يا انفجار به موضوع بيمه و يا لوازم يدكي اصلي همراه آن وارد گردد.
سرقت : در صورتي كه موضوع بيمه دزديده شود و يا در اثر عمل دزدي يا شروع به دزدي به وسيله نقليه و يا وسايل اضافي آن كه در بيمه نامه درج شده است خسارت وارد شود. خسارت هایی كه در جريان نجات و يا انتقال خودرو خسارت ديده به آن وارد شود.

بيمه شخص ثالث اگر چه در مدیریت بیمه اتومبیل بیمه ایران عرضه می شود ولی يکي از انواع بيمه‌هاي مسئوليت است که مسئوليت راننده را در مقابل اشخاص ديگر (ثالث) بيمه مي‌کند. منظور از شخص ثالث، كليه اشخاصي است كه در اثر حوادث وسائل نقليه موتوري زميني دچار زيانهاي بدني و يا مالي مي‌شوند؛ اعم از اينكه داخل و يا خارج از وسيله نقليه بيمه شده باشند، بغیر از راننده مسبب حادثه.

ضرورت داشتن بیمه و مراجعه به نمایندگی بیمه ایران در کرج

فکر کردن به برخی از اتفاقات ناگوار مثل آتش سوزی، تصادف و ... ناراحت کننده است اما حقیقت این است چنین اتفاقاتی ناگهانی رخ می دهند. بیمه در واقع یک نوع سرمایه گذاری برای آرامش است که با داشتنش وقتی چنین اتفاقاتی بیافتد، می توانید از حمایت های بیمه بهره مند شوید. شما در قراردادی که با شرکت بیمه می بندید در ازای مبلغی که به آن ها می پردازید، خدماتی را از شرکت بیمه دریافت می کنید. اما این که چه میزان مبلغی باید بپردازید و چه خدماتی دریافت می کنید همه به نوع بیمه شما بستگی دارد. بنابراین در ادامه انواع بیمه و شرایط آن ها را بررسی می کنیم.

مطالعه بیشتر

انواع بیمه 

به طور کلی انواع بیمه در سه دسته بیمه اشخاص، بیمه اموال و بیمه مسئولیت دسته بندی می شوند.

بیمه اشخاص

بیمه اشخاص مربوط به جان و سلامتی اشخاص می باشد و سه نوع دارد.

1. بیمه درمان

در این نوع بیمه، شرکت بیمه متعهد می شود تمام هزینه های مربوط به درمان و بیمارستان شخص بیمه شده را طبق شرایط قرارداد بپردازد. پرداخت هزینه‌های ویزیت پزشک، جراحی، پانسمان، آزمایش‌های پزشکی، هزینه‌های اتاق عمل، هزینه‌های مربوط به دارو، دندانپزشکی، زایمان و بقیه مواردی در قرارداد ذکر شده است، به عهده شرکت بیمه می باشد.

2. بیمه عمر

در این نوع بیمه، شرکت بیمه در مقابل دریافت حق بیمه متعهد می شود در صورت فوت یا حیات شخص بیمه شده در زمان معینی، مبلغی به عنوان مستمری به شخصی که خودش تعیین کرده یا وارث قانونیش بپردازد.

3. بیمه حوادث

در این نوع بیمه، شرکت بیمه متعهد می شود غرامت معینی برای سوانح و حوادثی که منجر به فوت، نقص عضو، از کارافتادگی و هزینه های پزشکی ناشی از صدمات می شود، بپردازد.

بیمه اموال

هر شخصی با توجه به شرایط اقتصادی خود، اموال و دارایی هایی دارد که در بیمه اموال، این اموال و دارایی ها بیمه می شوند. به طور کلی بیمه اموال چهار نوع دارد.

1. بیمه اتوموبیل

بیمه اتوموبیل شامل بیمه بدنه و بیمه شخص ثالث می شود. در این نوع بیمه، شرکت بیمه تعهد می دهد خسارت های وارد شده به اتوموبیل ناشی از حوادث رانندگی، آتش سوزی و سرقت را به همراه غرامت های جانی ناشی از حادثه را بپردازد.

2. بیمه آتش سوزی

این نوع بیمه برای منازل و ساختمان های تجاری است و خسارت های مالی ناشی از آتش سوزی، صاعقه، زلزله، سیل و ... را شامل می شود.

3. بیمه حمل و نقل کالا (باربری)

این نوع بیمه برای حمل و نقل کالا در داخل و صادرات و واردات کالا می باشد و فرد می تواند بار خود را با توجه به ارزش کالا، نوع بسته بندی، طریقه حمل و نقل و منطقه جغرافیایی، بیمه کند.

4. بیمه مهندسی

پروژه های در حال ساخت یا ساخته شده مانند احداث پارک ها، سدسازی، راه سازی، انواع تجیزات و ماشین آلات و ... می توانند تحت پوشش این نوع بیمه قرار بگیرند.

بیمه مسئولیت

پزشکی که به درمان بیمار می پردازد در مقابل سلامتی بیمار خود مسئول است یا تولید کننده ای که کالایی را به دست مصرف کننده می دهد در مقابل او مسئول است اما این مسئولیت ها همیشه بدون مشکل نیست و گاهی خسارت هایی به بار می آورد که بیمه مسئولیت، این خسارات را شامل می شود. همچنین بیمه مسئولیت به دسته های زیر تقسیم می شود.

1. بیمه مسئولیت عمومی

هر فردی نسبت به فعالیت هایی که انجام می دهد ممکن است به سایر افراد صدمه مالی و جانی وارد کند. تمام خسارت‌های مالی و صدمات جانی ناشی از خطرات احتمالی عملیات عمرانی، نصب و نگهداری تابلو های تبلیغاتی، استفاده از اماکن ورزشی، حضور در مراکز آموزشی و ... تحت پوشش این نوع بیمه قرار می گیرند.

2. بیمه مسئولیت حرفه ای

هر فردی نسبت به حرفه و شغل خود ممکن است خسارت های جانی و مالی به دیگر افراد وارد کند. خسارت های بدنی وارد به بیماران که ناشی از مسئولیت پزشکان است، خسارات ناشی از مسئولیت پیراپزشکان، خسارت های ناشی از وقوع حادثه و بروز خسارت برای افراد ‌‌استفاده‌کننده از پارکینگ‌های عمومی و خصوصی خودرو، خسارت های ناشی از بروز حادثه برای هر یک از مسافران تور‌ها و ... تحت پوشش این نوع بیمه قرار می گیرند.

3. بیمه مسئولیت تولید کنندگان

به طور کلی این نوع بیمه تمام خسارت های جانی و مالی ناشی از مصرف کالاهای تولیدی را شامل می شود. 

4. بیمه مسئولیت کارفرما در مقابل کارکنان

این نوع بیمه تمام خسارت‌های جانی و مالی ‌‌وارد شده به کارکنان و کارگران در محیط کار و در حین انجام کار، که کارفرما مسئول آن شناخته‌ می‌شود، را شامل می شود. 

بیمه تکمیلی ایران در کرج

بیمه تکمیلی که به آن بیمه درمان تکمیلی هم گفته می شود، بیمه ی جبران کننده هزینه های درمان است. در حقیقت بیمه تکمیلی بخش زیادی از هزینه های درمان را به عهده می گیرد. خدمات بیمه تکمیلی در بیمه ایران به صورت گروهی ارائه می شود و قیمت آن بر اساس معیارهایی مانند تعداد پوشش ها، سقف تعهدات هر پوشش، تعداد نفرات بیمه شده، سن نفرات بیمه شده و توافق بین متقاضی و شرکت بیمه مشخص می شود. همچنین برخی از پوشش های بیمه تکمیلی ایران عبارتند از:

  • هزینه های بستری و جراحی در بیمارستان (با بیش از 6 ساعت بستری)
  • هزینه های عمل های جراحی مغز و اعصاب (به جز دیسک ستون فقرات)، قلب، پیوند کبد، ریه و پیوند کلیه و مغز استخوان
  • هزینه های زایمان طبیعی یا سزارین
  • هزینه های پاراکلینیکی اعم از سونوگرافی، ماموگرافی، رادیوتراپی، انواع اسکن، انواع سی‌تی‌اسکن، انواع آندوسکوپی، MRI، اکوکاردیوگرافی
  • هزینه های تست ورزش، نوار عصب، نوار عضله، نوار مغز و آنژیوگرافی چشم
  • هزینه جراحی های سرپایی مانند شکستگی ها، گچ گرفتگی، ختنه، کرایوتراپی، اکسیزیون لیپوم، تخلیه کیست و لیزر درمانی
  • هزینه های رفع عیوب انکساری چشم

همچنین می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر از بیمه تکمیلی ایران در کرج با شماره تلفن های درج شده در صفحات هر یک از نمایندگی های بیمه ایران در کرج تماس بگیرید.

چطور بهترین نمایندگی بیمه ایران در کرج را پیدا کنیم؟

هنگام انتخاب نمایندگی بیمه ایران اکثر افراد ترجیح می دهند، به دفاتر بیمه نزدیک به محل سکونت خودشان مراجعه کنند. برای دسترسی راحت تر به دفاتر بیمه ایران در نزدیکی محل زندگی خودتان می توانید در قسمت انتخاب محله در بالای همین صفحه محل زندگی خود را انتخاب کرده و لیستی از نزدیک ترین نمایندگی های بیمه ایران در کرج را ببینید. همچنین ما در این صفحه لیستی از بهترین دفاتر بیمه ایران کرج را معرفی کرده ایم و شما می توانید با مراجعه به صفحه هر کدام از نمایندگی های بیمه ایران، به آدرس و شماره تلفن بیمه ایران در کرج دست یابید.

لینک کوتاه نمایندگی های بیمه ایران در کرج

(امتیاز 4.8 | 13373 رای)