چاپخانه کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
چاپ افست، ریسو، بنر | چاپ فاکتور مالیاتی | اجاره بیلبورد چهارم گوهردشت | طراحی بروشور و کاتالوگ محصول خوراکی و صنعتی | چاپ فالدر و...
چاپخانه
کرج ، عظیمیه ، میدان اسبی
بین میانجاده و 45 متری ، روبروی تالارآپا...
شهرک بهارستان ، خیابان رباط ماشین
فردیس ، سه راه حافظیه ، ابتدای بلوار طال...
مهرشهر ، فاز9 ، شقایق 2 ، شماره 2
ساوجبلاغ هشتگرد ، خیابان راه آهن ، صد مت...
چهارراه کارخانه قند ، بلوار ذکریای رازی ...
بلوار موذن ، پلاک 784 ، روبروی ایستگاه ت...
بلوار طالقانی جنوبی ، 16 متری انقلاب ، ا...
بین میدان سپاه و سه راه گوهر دشت ، روبرو...
چهارراه طالقانی ، نبش شهید بهشتی ، روبرو...
ضلع شمالی میدان مادر ، جنب شهر پرواز ، س...
چهارراه دولت آباد ، روبروی بیمارستان قائ...
ابتدای محمد شهر ، جنب میدان تره بار ، کو...
گلزار غربی ، اختر غربی ، داخل شهرک مترو
محمدشهر ، خیابان گلستانک ، بهار 41 ، جنب...
شهرک صنعتی هشتگرد ، فاز 3 ، بنفشه 22
ساوجبلاغ ، شهر صنعتی هشتگرد ، فاز3 ، خیا...
ساوجبلاغ ، جاده علیخان سلطانی ، خیابان ب...
شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار غزالی غربی ، ...
(امتیاز 4.9 | 3404 رای)
افزودن شغل شما به لیست چاپخانه
سوالات متداول چاپخانه

فلكس براي سازه هاي نور دار استفاده مي شود و قابليت عبور نور را دارد ولی بنر از این قابلیت برخوردار نیست

چاپ بنر در انواع بنر عرض 5، بنر عرض 3، بنر دوطرفه، بنر مش، بنر سولیت، بنر شبرنگ انجام می‌گردد و خدمات پس از چاپ بنر مانند ولد، لیفه وپانچ نیز موجود است.

روش های چاپ
خدمات چاپخانه بعد از انتخاب نوع ابزاری که می خواهید و تبیین ریز جزئیات مورد نیازتان -که با توجه به زمینۀ کار، تخصص و بازار هدفتان تعیین می شود- روند و زمان مشخصی را طی می کند. در کنار انواع خدمات چاپی ذکر شده، شما باید با انواع روش های چاپ نیز آشنا شوید. در حال حاضر از دو روش رایج و مطلوب در صنعت چاپ بهره برده می شود: چاپ افست و چاپ دیجیتال. هر کدام از این دو روش، طرز کار و خصوصیات ویژه ای دارد که با اذعان به آن ها و توجه به نوع درخواست، می توان روش مناسب را برای چاپ انتخاب کرد. چاپ افست روشی قدیمی و رایج است. در این چاپ در کنار استفاده از دستگاه ها، نیروی انسانی هم دخیل هستند. چاپ افست با استفاده از 3 استوانه که هر کدام یک رنگ را منتقل می کند، عمل چاپ را انجام می دهد. مراحل آماده سازی در چاپ افست باید طی شود تا سفارش شما به مرحلۀ نهایی چاپ برسد. به همین دلیل چاپ به روش افست، زمان بر است. اما به دلیل کیفیت کار مورد پسند همگان قرار دارد. چاپ افست برای تیراژگان بالا مناسب است. چاپ دیجیتال تمام اتوماتیک است و به دخالت دستی نیازی ندارد. تصاویر و طرح ها مستقیماً از طریق کامپیوتر به چاپگر منتقل می شود و به همین دلیل سرعت چاپ افزایش می یابد، اما چاپ دیجیتال بیشتر برای چاپ در تعداد محدود و تیراژ پایین است.

چاپ فوری
خدمات چاپخانه شامل امکان دیگری نیز می شود. هر گاه شما در موقعیت اضطراری قرار بگیرید، مثلاً به طور ناگهانی به یک نمایشگاه دعوت شوید، ممکن است بخواهید در زمانی اورژانسی سفارشات خود را مثل کاتالوگ و بروشور چاپ کنید. در این گونه موارد چاپ فوری، گزینۀ پیش روی شماست. چاپخانه های معتبر و کارآزموده همیشه آمادۀ ارائۀ خدمات چاپ فوری هستند تا شما نگران از دست رفتن فرصت به دلیل زمان کم نباشید. چاپ فوری یا فتوکپی خشک، روشی است بر پایۀ الکتروگرافی. در چاپ فوری شما قادر هستید، هرگونه تغییر را در تصویرها و محتوای طرح چاپی خود انجام دهید. امکانات و تجهیزات چاپخانه ها اگر از دستگاه های پیشرفته و مدرن باشند، چاپ فوری سفارشات حتی در حجم های بالا، کیفیتی مطلوب خواهد داشت. به هر روی به هر قصد و هدفی به سراغ چاپخانه می روید، در ابتدای امر باید چاپخانه ای را انتخاب کنید که با در برداشتن نیروی زبده و تجهیزات پیشرفته، و همچنین تجربه و پیشینۀ لازم از عهدۀ انجام خدمات چاپی شما به نحو احسن بر آید. هدف ما جلب رضایت شما با کیفیت خدمات است.

خدمات چاپخانه به تفصیل جزئیات عبارت می شوند از: طراحی و چاپ اقلامی مانند چاپ کارت ویزیت، چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور، چاپ تراکت و فلایر، چاپ پوستر و بنر، چاپ ست های اداری، چاپ نایلون ها و بگ ها، چاپ ژورنال، چاپ انواع لیبل، چاپ سازه های نمایشگاهی مانند پاپ آپ و استند و ... . هر کدام از این اقسام تعاریف و ویژگی های خاص خود را دارد و به همان میزان، زمینه و کارکرد ویژه ای می یابد. از مهم ترین کاربردهای خدمات چاپی، تبلیغات است. هر یک از این نمونه ها می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی در جهت پیشبرد اهداف کارفرمایان عمل کند.

کارت ویزیت نخستین پل ارتباطی بین شما و مخاطبتان در بازار هدف است. با کارت ویزیت می توانید خود و حرفۀ خود را با کمترین هزینه معرفی نمایید. اگر به دنبال معرفی کالاها و محصولات برند خود به خریداران و عمده فروشان معتبر هستید، می توانید از چاپ کاتالوگ بهره ببرید. شاید بخواهید محصولات خود را با موارد مصرف و راهنمایی های لازم به مشتریان معرفی و تبلیغ کنید، پس باید چاپ بروشور را انتخاب کنید.

اگر سازمان یا اداره ای بخواهد یک هویت و شناسۀ مستقل و منحصر به فرد داشته باشد، بهترین راه طراحی و چاپ یک ست اداری است که نام برند، لوگو و اطلاعات تماس خودش را بر روی آن ها حک کرده باشد. گاهی اوقات می خواهید اطلاعاتی را خیلی سریع به دست مردم در معابر پر تردد برسانید، تراکت نوع خدماتی است که شما نیاز دارید. اگر قرار است در نمایشگاهی محصولات خود را در یک فولدر تبلیغاتی به دست مخاطب برسانید، از فلایر استفاده کنید.

برای اطلاع رسانی یک رویداد یا یک همایش به پوستر تبلیغاتی احتیاج دارید. با پاپ آپ نمایشگاهی در بزرگ ترین قالب ممکن تبلیغات چاپی، طرح و توضیح دلخواهتان را بر روی یک سازه نصب کنید و طوری قرار دهید تا همگان ببینند.