چاپخانه کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
چاپ افست، ریسو، بنر | چاپ فاکتور مالیاتی | اجاره بیلبورد چهارم گوهردشت | طراحی بروشور و کاتالوگ محصول خوراکی و صنعتی | چاپ فالدر و...
چاپخانه
کرج ، عظیمیه ، میدان اسبی
بین میانجاده و 45 متری ، روبروی تالارآپا...
فردیس ، سه راه حافظیه ، ابتدای بلوار طال...
مهرشهر ، فاز9 ، شقایق 2 ، شماره 2
ساوجبلاغ هشتگرد ، خیابان راه آهن ، صد مت...
چهارراه کارخانه قند ، بلوار ذکریای رازی ...
بلوار موذن ، پلاک 784 ، روبروی ایستگاه ت...
بلوار طالقانی جنوبی ، 16 متری انقلاب ، ا...
بین میدان سپاه و سه راه گوهر دشت ، روبرو...
چهارراه طالقانی ، نبش شهید بهشتی ، روبرو...
ضلع شمالی میدان مادر ، جنب شهر پرواز ، س...
چهارراه دولت آباد ، روبروی بیمارستان قائ...
ابتدای محمد شهر ، جنب میدان تره بار ، کو...
گلزار غربی ، اختر غربی ، داخل شهرک مترو
محمدشهر ، خیابان گلستانک ، بهار 41 ، جنب...
شهرک صنعتی هشتگرد ، فاز 3 ، بنفشه 22
ساوجبلاغ ، شهر صنعتی هشتگرد ، فاز3 ، خیا...
ساوجبلاغ ، جاده علیخان سلطانی ، خیابان ب...
شهرک صنعتی اشتهارد ، بلوار غزالی غربی ، ...
شهرک بهارستان ، خیابان رباط ماشین
چاپخانه خود را به این لیست اضافه نمایید.
سوالات متداول چاپخانه

فلكس براي سازه هاي نور دار استفاده مي شود و قابليت عبور نور را دارد ولی بنر از این قابلیت برخوردار نیست

چاپ بنر در انواع بنر عرض 5، بنر عرض 3، بنر دوطرفه، بنر مش، بنر سولیت، بنر شبرنگ انجام می‌گردد و خدمات پس از چاپ بنر مانند ولد، لیفه وپانچ نیز موجود است.

روش های چاپ
خدمات چاپخانه بعد از انتخاب نوع ابزاری که می خواهید و تبیین ریز جزئیات مورد نیازتان -که با توجه به زمینۀ کار، تخصص و بازار هدفتان تعیین می شود- روند و زمان مشخصی را طی می کند. در کنار انواع خدمات چاپی ذکر شده، شما باید با انواع روش های چاپ نیز آشنا شوید. در حال حاضر از دو روش رایج و مطلوب در صنعت چاپ بهره برده می شود: چاپ افست و چاپ دیجیتال. هر کدام از این دو روش، طرز کار و خصوصیات ویژه ای دارد که با اذعان به آن ها و توجه به نوع درخواست، می توان روش مناسب را برای چاپ انتخاب کرد. چاپ افست روشی قدیمی و رایج است. در این چاپ در کنار استفاده از دستگاه ها، نیروی انسانی هم دخیل هستند. چاپ افست با استفاده از 3 استوانه که هر کدام یک رنگ را منتقل می کند، عمل چاپ را انجام می دهد. مراحل آماده سازی در چاپ افست باید طی شود تا سفارش شما به مرحلۀ نهایی چاپ برسد. به همین دلیل چاپ به روش افست، زمان بر است. اما به دلیل کیفیت کار مورد پسند همگان قرار دارد. چاپ افست برای تیراژگان بالا مناسب است. چاپ دیجیتال تمام اتوماتیک است و به دخالت دستی نیازی ندارد. تصاویر و طرح ها مستقیماً از طریق کامپیوت

خدمات چاپخانه به تفصیل جزئیات عبارت می شوند از: طراحی و چاپ اقلامی مانند چاپ کارت ویزیت، چاپ کاتالوگ، چاپ بروشور، چاپ تراکت و فلایر، چاپ پوستر و بنر، چاپ ست های اداری، چاپ نایلون ها و بگ ها، چاپ ژورنال، چاپ انواع لیبل، چاپ سازه های نمایشگاهی مانند پاپ آپ و استند و ... . هر کدام از این اقسام تعاریف و ویژگی های خاص خود را دارد و به همان میزان، زمینه و کارکرد ویژه ای می یابد. از مهم ترین کاربردهای خدمات چاپی، تبلیغات است. هر یک از این نمونه ها می تواند به عنوان یک ابزار قدرتمند تبلیغاتی در جهت پیشبرد اهداف کارفرمایان عمل کند.

کارت ویزیت نخستین پل ارتباطی بین شما و مخاطبتان در بازار هدف است. با کارت ویزیت می توانید خود و حرفۀ خود را با کمترین هزینه معرفی نمایید. اگر به دنبال معرفی کالاها و محصولات برند خود به خریداران و عمده فروشان معتبر هستید، می توانید از چاپ کاتالوگ بهره ببرید. شاید بخواهید محصولات خود را با موارد مصرف و راهنمایی های لازم به مشتریان معرفی و تبلیغ کنید، پس باید چاپ بروشور را انتخاب کنید.

اگر سازمان یا اداره ای بخواهد یک هویت و شناسۀ مستقل و منحصر به فرد داشته باش
(امتیاز 4.6 | 5278 رای)