آموزشگاه کنکور کرج

لینک با موفقیت کپی شد.
انتخاب محله
این مرکز آموزشی بر اصول آموزش مفهومی و عمیق با متدهای نوین یادگیری و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان پایه گذاری شده است
آموزشگاه کنکور
مهرویلا ، میدان مادر ، جنب بانک ملت ، برج بزرگمهر ، طبقه 5
مجموعه مدارس و آموزشگاه هما خدمات مختلفی را از جمله کلاس های تقویتی نیم سال دوم در جشنواره زمستانه و اردوی مطالعاتی نوروزی را به شما ارائه می دهد.
آموزشگاه کنکور
خیابان آبان ، خیابان اول ، پلاک 9
فوق تخصص در آموزش ریاضی و فیزیک کنکور ، مدرس رتبه های 17 و 35 و 86 و 102 و 137 کنکور ، آموزش مفهومی و ریشه ای ریاضی فیزیک،
آموزشگاه کنکور
سه راه گوهردشت ، جنب پل یادگار ، کوچه شهید جوادی ، ساختمان نوین ، طبقه پنجم ، واحد 10
آموزشگاه تخصصی کنکور هنر
آموزشگاه کنکور
میدان قدس ، چهارراه دانشکده ، پاساژ حاجی ولیئی ، طبقه دوم، خانه هنر کرج
انجمن تخصصی بارثاوا با تشکیل یک تیم بسیار مجرب و حرفه ای از اساتید با سابقه ، مولف و با رزومه ای روشن که در بهترین دبیر
آموزشگاه کنکور
مهرشهر ، بلوار ارم ، جنب فروشگاه سالیان ، بن‌بست رز ، مجتمع رز ، بلوک ۱ ، طبقه ۷ ، واحد ۵۰
🔸برای اولین بار در کرج نمايندگي رسمى متروپل تركيه در كرج🔸 برگزاري و آمادگي كنكور يوس
آموزشگاه کنکور
عظيميه ، ٤٥ متري كاج ، چهاراه نيك نژادي ، روبروي بانك ملي ، ساختمان ارين ، طبقه اول، واحد 2 ، جنب كلنيك دامپزشكي زيستا
آموزشگاه علمی لیریایی با شیوه جدید بر مبنای کلاس های کم جمعیت و هم سطح منطبق بر اصول آموزشی مفهومی و عمیق با همکاری جمعی از اساتید بسیار توانمند و زبده برای موفقیت فرزندان پر تلاش این مرز و بوم برنامه ریزی کرده است.
آموزشگاه کنکور
بلوار دانش آموز ، بعد از بیمارستان قائم ، رو به روی پمپ بنزین سفیر ، 500 متر بالاتر به سمت میدان مادر، ساختمان ایران زمین
ميدان شهدا
خیابان درختی ، بعد از نمایشگاه کتاب بهمن ، جنب املاک مقدم ، ساختمان نرگس ، پلاک 94
اولین و قویترین مرکز کنکور منحصراً فنی و حرفه ای - کاردانش
آموزشگاه کنکور
چهارراه طالقانی به سمت میدان شهدا ، روبروی بانک سپه (ابتدای زیرگذر) ، ساختمان اندیشمندان ، آموزشگاه جوزان
آموزشگاه کنکور کرج

 نکات مهم برای موفقیت در کنکور

دانش آموزان بسیاری هر ساله با انرژی زیاد شروع به درس خواندن و آماده شدن برای کنکور سراسری می کنند اما در بین راه، عوامل متعددی پیش می آید که سبب می شود، برخی از دانش آموزان دلسرد شده و به خوبی روز های اول، تلاش نکنند. موفقیت در کنکور و قبول شدن در یک دانشگاه خوب و معتبر، اگرچه سخت به نظر می رسد اما غیرممکن نیست. موارد مختلفی در این موفقیت تاثیر گذار هستند اما فراموش نکنید که تعیین کننده ترین عامل، خواست و تلاش شماست. البته این نکته بسیار مهم را نیز نباید فراموش کرد که موفقیت یک نسخه یکسان ندارد که برای همه تجویز شود. هر کسی بنا به شرایط خودش می تواند موفقیت و مسیر رسیدن به اهدافش را تعیین کند. برای مثال شخصی با ثبت نام در کلاس های تقویتی کنکور پیشرفت می کند و شخص دیگری با مطالعه و برنامه ریزی در خانه. با این حال برخی از رایج ترین نکات تاثیر گذار برای گرفتن نتیجه بهتر در آزمون سراسری کنکور عبارتند از:

داشتن برنامه ریزی زمانی

داشتن برنامه ریزی نه تنها به مطالعه بهتر کمک می کند بلکه در تمام ابعاد زندگی، داشتن یک برنامه منظم، بسیار تاثیرگذار است. برنامه ریزی به شما کمک می کند اهداف بلند مدت خود را به اهداف کوچک تقسیم کنید. برای مثال زمانی که شما برای کنکور درس می خوانید، فکر کردن به حجم  انبوهی از درس های خوانده نشده و منابع متعدد شما را مضطرب می کند. اما با یک برنامه ریزی درست، می توانید منابع آموزشی را تقسیم کنید و اهداف کوتاه مدت برای خودتان تعریف کنید.

کم کردن عوامل حواس پرتی

عوامل حواس پرتی دقیقا در لحظاتی پیدایشان می شود که بیشتر از همیشه به تمرکز نیاز داریم. احتمالا شما هم لحظاتی را تجربه کرده اید که امتحان دارید و با وجود حجم انبوهی از مطالب خوانده نشده به سراغ گوشی خود رفته و ساعت ها در شبکه های اجتماعی وقت می گذرانید. با این حال در چنین شرایطی کم کردن عوامل حواس پرتی و استفاده از روش هایی مانند خاموش کردن اینترنت، کنار گذاشتن گوشی و ... به شما کمک بیشتری می کند.

استفاده از منابع آموزشی مناسب

مهمترین منبع آموزشی کتاب درسی است. زیرا در کنکور سراسری، هیچ سوالی خارج از کتاب درسی نمی آید. با این حال کتب کمک آموزشی با طبقه بندی مطالب مهم، طرح سوالات مهم و بهره گیری از تست های تالیفی منطبق بر دشواری کنکور در کنار کتب اصلی و جزوات اساتید با تجربه، به شما کمک بیشتری می کنند. همچنین امروزه منابع آموزشی در تنوع بالا و با شیوه های متفاوت در اختیار دانش آموزان قرار می گیرند. اما باید حواستان باشد که در بین تنوع زیاد این منابع، سردرگم نشوید. چرا که خواندن یک منبع آموزشی کامل بهتر از خواندن چندین منبع به صورت ناقص می باشد.

مهارت تست زنی

از آنجایی که آزمون کنکور به صورت تستی برگزار می شود، مهارت تست زنی از اهمیت زیادی برخوردار است. دانش آموزان زیادی وجود دارند که در حل مسائل تشریحی، مهارت کافی دارند اما با شیوه تست زنی آشنایی کافی ندارند. به همین دلیل است که در کنار مطالعه، تمرین زیاد و افزایش مهارت تست زنی بسیار مهم می باشد.

خلاصه نویسی

خلاصه نویسی یکی از بهترین شیوه های درس خواندن است. اگر شما هنگام مطالعه منابع آموزشی یا پس از تدریس اساتید، مطالب مهم را در یک دفتر به عنوان دفتر خلاصه نویسی، یادداشت نمایید، هنگام امتحان یا در زمان هایی که وقت کافی برای مطالعه کل کتاب را ندارید، می توانید به این دفتر مراجعه کرده و از مطالب آن استفاده کنید. علاوه بر این مرور نکات مهم یادداشت شده در دفتر خلاصه نویسی سبب می شود، این مطالب در ذهن شما به خوبی ثبت شوند.

شرکت در آزمون های آزمایشی

حتی اگر قصد ندارید در کلاس های تقویتی کنکور، ثبت نام نمایید در یک آزمون آزمایشی با کیفیت ثبت نام کنید. آزمون های آزمایشی با شبیه سازی سوالات کنکور و تحلیل کارنامه داوطلب، اطلاعات خوبی را برای ادامه مسیر مطالعاتی در اختیار شما قرار می دهند. پس از شرکت در آزمون های آزمایشی شما به نقاط قوت و ضعف خود در هر درس، پی می برید و می توانید تا زمان آزمون اصلی به تقویت نقاط قوت و جبران نقاط ضعف خود بپردازید.

کمک گرفتن از اساتید با تجربه

وجود یک راهنمای با تجربه برای پیمودن هر مسیری، کمک کننده است. وقتی که به یک سفر گردشگری می روید، اگر یک راهنمای با تجربه داشته باشید، به شما کمک می کند مستقیما به مکان های دیدنی رفته و با نکات لازم آشنایی بیشتری پیدا کنید. کمک گرفتن از اساتید باتجربه هم مانند همان راهنمای کاربلد، در طول این مسیر طولانی به شما کمک زیادی می کند.

ثبت نام در آموزشگاه های کنکور

شرکت در کلاس کنکور یکی دیگر از عوامل مهم برای کسب نتایج برتر کنکور می باشد. البته این موضوع باعث نمی شود که موفقیت در کنکور را تنها با شرکت در این کلاس ها امکان پذیر بدانیم. دانش آموزان زیادی وجود دارند که بدون شرکت در هیچ گونه کلاسی موفق شده اند. شما می توانید با در نظر گرفتن شرایط خود و یا مشورت با مشاوره کنکور خودتان، یک انتخاب عاقلانه داشته باشید.

ویژگی های یک آموزشگاه کنکور خوب در کرج

قبل از هر چیز فراموش نکنید که خود شما عامل تعیین کننده موفقیتتان هستید. با این وجود برخی از ویژگی های مهم که یک کلاس کنکور خوب باید داشته باشد عبارتند از:
• داشتن برنامه تدریس مشخص
• داشتن برنامه زمان بندی مناسب
• حل تست های زیاد در طول کلاس
• بهره مندی از اساتید و مشاوران کنکور با تجربه و حرفه ای
• ارائه جزوات مفید
• برگزاری آزمون های منظم
• حفظ ارتباط کلاس و مشاورین با دانش آموز
• وجود یک فضای رقابتی سالم در محیط آموزشگاه

محله های آموزشگاه کنکور