آموزشگاه کنکور کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین بیشترین نظرات
لیستی از بهترین آموزشگاه های کنکور کرج همراه با ارائه خدماتی مانند مشاوره کنکور، آموزش تستی دروس، برگزاری آزمون، کلاس تقویتی، برگزاری کلاس های رفع اشکال و جمع بندی و ... .
برگزار کننده کلاس های خصوصی و نیمه خصوصی | کلاس ها از پایه اول ابتدایی تا دوازدهم متوسطه برگزار میگردد | بهترین معلم های استان
آموزشگاه کنکور
کرج ، میدان توحید ، آموزشگاه تدریس خصوصی هما
این مرکز آموزشی بر اصول آموزش مفهومی و عمیق با متدهای نوین یادگیری و ارتقاء سطح علمی دانش آموزان پایه گذاری شده است
آموزشگاه کنکور
مهرویلا ، میدان مادر ، جنب بانک ملت ، برج بزرگمهر ، طبقه 5
فوق تخصص در آموزش ریاضی و فیزیک کنکور ، مدرس رتبه های 17 و 35 و 86 و 102 و 137 کنکور ، آموزش مفهومی و ریشه ای ریاضی فیزیک،
آموزشگاه کنکور
سه راه گوهردشت ، جنب پل یادگار ، کوچه شهید جوادی ، ساختمان نوین ، طبقه پنجم ، واحد 10
۱۴ سال سابقه | مشاوره تحصیلی کنکور | هدایت تحصیلی | انتخاب رشته کنکور سراسری | به همراه بهترین تیم مشاوره و پشتیبانی همراه شما در مسیر بهترین رشته ها و دانشگاه ها خواهد بود.
آموزشگاه کنکور
کرج ، سه راه گوهردشت ، کوچه ولیعصر 4 ، ساختمان ایران ، طبقه 2 ، واحد 3
انجمن تخصصی بارثاوا با تشکیل یک تیم بسیار مجرب و حرفه ای از اساتید با سابقه ، مولف و با رزومه ای روشن که در بهترین دبیر
آموزشگاه کنکور
مهرشهر ، بلوار ارم ، جنب فروشگاه سالیان ، بن‌بست رز ، مجتمع رز ، بلوک ۱ ، طبقه ۷ ، واحد ۵۰
🔸برای اولین بار در کرج نمايندگي رسمى متروپل تركيه در كرج🔸 برگزاري و آمادگي كنكور يوس
آموزشگاه کنکور
عظيميه ، ٤٥ متري كاج ، چهاراه نيك نژادي ، روبروي بانك ملي ، ساختمان ارين ، طبقه اول ، واحد 2 ، جنب كلنيك دامپزشكي زيستا
بلوار دانش آموز ، بعد از بیمارستان قائم ، رو به روی پمپ بنزین سفیر ، 500 متر بالاتر به سمت میدان مادر ، ساختمان ایران زمین
خیابان درختی ، بعد از نمایشگاه کتاب بهمن ، جنب املاک مقدم ، ساختمان نرگس ، پلاک 94
ميدان شهدا
آموزشگاه کنکور
مهرويلا ، سه راه حدادی ، خیابان درختی
افزودن صفحه شما به آموزشگاه کنکور
آموزشگاه کنکور کرج

 نکات مهم براي موفقيت در کنکور

دانش آموزان بسياري هر ساله با انرژي زياد شروع به درس خواندن و آماده شدن براي کنکور سراسري مي کنند اما در بين راه، عوامل متعددي پيش مي آيد که سبب مي شود، برخي از دانش آموزان دلسرد شده و به خوبي روز هاي اول، تلاش نکنند. موفقيت در کنکور و قبول شدن در يک دانشگاه خوب و معتبر، اگرچه سخت به نظر مي رسد اما غيرممکن نيست. موارد مختلفي در اين موفقيت تاثير گذار هستند اما فراموش نکنيد که تعيين کننده ترين عامل، خواست و تلاش شماست. البته اين نکته بسيار مهم را نيز نبايد فراموش کرد که موفقيت يک نسخه يکسان ندارد که براي همه تجويز شود. هر کسي بنا به شرايط خودش مي تواند موفقيت و مسير رسيدن به اهدافش را تعيين کند. براي مثال شخصي با ثبت نام در کلاس هاي تقويتي کنکور پيشرفت مي کند و شخص ديگري با مطالعه و برنامه ريزي در خانه. با اين حال برخي از رايج ترين نکات تاثير گذار براي گرفتن نتيجه بهتر در آزمون سراسري کنکور عبارتند از:

مطالعه بیشتر

داشتن برنامه ريزي زماني

داشتن برنامه ريزي نه تنها به مطالعه بهتر کمک مي کند بلکه در تمام ابعاد زندگي، داشتن يک برنامه منظم، بسيار تاثيرگذار است. برنامه ريزي به شما کمک مي کند اهداف بلند مدت خود را به اهداف کوچک تقسيم کنيد. براي مثال زماني که شما براي کنکور درس مي خوانيد، فکر کردن به حجم  انبوهي از درس هاي خوانده نشده و منابع متعدد شما را مضطرب مي کند. اما با يک برنامه ريزي درست، مي توانيد منابع آموزشي را تقسيم کنيد و اهداف کوتاه مدت براي خودتان تعريف کنيد.

کم کردن عوامل حواس پرتي

عوامل حواس پرتي دقيقا در لحظاتي پيدايشان مي شود که بيشتر از هميشه به تمرکز نياز داريم. احتمالا شما هم لحظاتي را تجربه کرده ايد که امتحان داريد و با وجود حجم انبوهي از مطالب خوانده نشده به سراغ گوشي خود رفته و ساعت ها در شبکه هاي اجتماعي وقت مي گذرانيد. با اين حال در چنين شرايطي کم کردن عوامل حواس پرتي و استفاده از روش هايي مانند خاموش کردن اينترنت، کنار گذاشتن گوشي و ... به شما کمک بيشتري مي کند.

استفاده از منابع آموزشي مناسب

مهمترين منبع آموزشي کتاب درسي است. زيرا در کنکور سراسري، هيچ سوالي خارج از کتاب درسي نمي آيد. با اين حال کتب کمک آموزشي با طبقه بندي مطالب مهم، طرح سوالات مهم و بهره گيري از تست هاي تاليفي منطبق بر دشواري کنکور در کنار کتب اصلي و جزوات اساتيد با تجربه، به شما کمک بيشتري مي کنند. همچنين امروزه منابع آموزشي در تنوع بالا و با شيوه هاي متفاوت در اختيار دانش آموزان قرار مي گيرند. اما بايد حواستان باشد که در بين تنوع زياد اين منابع، سردرگم نشويد. چرا که خواندن يک منبع آموزشي کامل بهتر از خواندن چندين منبع به صورت ناقص مي باشد.

مهارت تست زني

از آنجايي که آزمون کنکور به صورت تستي برگزار مي شود، مهارت تست زني از اهميت زيادي برخوردار است. دانش آموزان زيادي وجود دارند که در حل مسائل تشريحي، مهارت کافي دارند اما با شيوه تست زني آشنايي کافي ندارند. به همين دليل است که در کنار مطالعه، تمرين زياد و افزايش مهارت تست زني بسيار مهم مي باشد.

خلاصه نويسي

خلاصه نويسي يکي از بهترين شيوه هاي درس خواندن است. اگر شما هنگام مطالعه منابع آموزشي يا پس از تدريس اساتيد، مطالب مهم را در يک دفتر به عنوان دفتر خلاصه نويسي، يادداشت نماييد، هنگام امتحان يا در زمان هايي که وقت کافي براي مطالعه کل کتاب را نداريد، مي توانيد به اين دفتر مراجعه کرده و از مطالب آن استفاده کنيد. علاوه بر اين مرور نکات مهم يادداشت شده در دفتر خلاصه نويسي سبب مي شود، اين مطالب در ذهن شما به خوبي ثبت شوند.

شرکت در آزمون هاي آزمايشي

حتي اگر قصد نداريد در کلاس هاي تقويتي کنکور، ثبت نام نماييد در يک آزمون آزمايشي با کيفيت ثبت نام کنيد. آزمون هاي آزمايشي با شبيه سازي سوالات کنکور و تحليل کارنامه داوطلب، اطلاعات خوبي را براي ادامه مسير مطالعاتي در اختيار شما قرار مي دهند. پس از شرکت در آزمون هاي آزمايشي شما به نقاط قوت و ضعف خود در هر درس، پي مي بريد و مي توانيد تا زمان آزمون اصلي به تقويت نقاط قوت و جبران نقاط ضعف خود بپردازيد.

کمک گرفتن از اساتيد با تجربه

وجود يک راهنماي با تجربه براي پيمودن هر مسيري، کمک کننده است. وقتي که به يک سفر گردشگري مي رويد، اگر يک راهنماي با تجربه داشته باشيد، به شما کمک مي کند مستقيما به مکان هاي ديدني رفته و با نکات لازم آشنايي بيشتري پيدا کنيد. کمک گرفتن از اساتيد باتجربه هم مانند همان راهنماي کاربلد، در طول اين مسير طولاني به شما کمک زيادي مي کند.

ثبت نام در آموزشگاه هاي کنکور

شرکت در کلاس کنکور يکي ديگر از عوامل مهم براي کسب نتايج برتر کنکور مي باشد. البته اين موضوع باعث نمي شود که موفقيت در کنکور را تنها با شرکت در اين کلاس ها امکان پذير بدانيم. دانش آموزان زيادي وجود دارند که بدون شرکت در هيچ گونه کلاسي موفق شده اند. شما مي توانيد با در نظر گرفتن شرايط خود و يا مشورت با مشاوره کنکور خودتان، يک انتخاب عاقلانه داشته باشيد.

ويژگي هاي يک آموزشگاه کنکور خوب در کرج

قبل از هر چيز فراموش نکنيد که خود شما عامل تعيين کننده موفقيتتان هستيد. با اين وجود برخي از ويژگي هاي مهم که يک کلاس کنکور خوب بايد داشته باشد عبارتند از:
• داشتن برنامه تدريس مشخص
• داشتن برنامه زمان بندي مناسب
• حل تست هاي زياد در طول کلاس
• بهره مندي از اساتيد و مشاوران کنکور با تجربه و حرفه اي
• ارائه جزوات مفيد
• برگزاري آزمون هاي منظم
• حفظ ارتباط کلاس و مشاورين با دانش آموز
• وجود يک فضاي رقابتي سالم در محيط آموزشگاه

آخرین نظرات زیرگروه آموزشگاه کنکور
نفس : آموزشگاه کنکور اندیشمندان
شماره شعبه فردیستون نیست چرا؟ کاش یه شماره موبایل میذاشتین مشاهده
فرناز : آموزشگاه کنکور و تقویتی هما
سلام وقتتون بخیر ، چرا هیچ شماره تلفن و آدرسی روی صفحتون نیست ؟ مشاهده
احمدی : آموزشگاه علمی ، تقویتی و کنکور مجیدی
سلام وقتتون بخیر ، چرا هیچ شماره تلفن و آدرسی روی صفحتون نیست ؟ مشاهده
شروین محمدی : آموزشگاه علمی لیریایی
کاش یه لوکیشنی هم میذاشتین مشاهده
شایان نامدار : آموزشگاه علمی ، تقویتی و کنکور مجیدی
سلام چرا هیچ شماره ای روی صفحتون نیست ؟ مشاهده
پریسا ترابی : آموزشگاه فرزانه بیست
سلام و وقت بخیر من خودم پارسال شاگرد اقای فراهانی بودم به جرات میتونم بگم بهترین اموزشگاه حال حاضر در کرج است که با بهره گیری از بهترین اصول میتونه بهترین شرایط و واستون فراهم کنه مشاهده
بهار اسدی : آموزشگاه تقویتی کنکور پیشگام
سلام من امسال کنکوری هستم و به کمک استاد خوبم و مشاوره ایشون برنامه های خوبی دارن وامیدوارم موفق بشم مشاهده
محله های آموزشگاه کنکور