آموزشگاه تاسیسات توان

اعلام کنید از طریق سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
مشاوره آنلاین درخواست مشاوره | وبسایت تلگرام اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
شعبه اصلي :
كرج ، چهار راه هفت تیر به سمت چهارراه كارخانه قند ، انتهای کوچه شهيد پناهي ، آموزشگاه تاسيسات توان
شعبه دوم :
تهران ، تقاطع خيابان آزادي آذربايجان ، ابتداي آذربايجان ، بعد از بيمارستان شهريار ، پلاك998

توضیحات

آموزشگاه تخصصی تاسیسات توان

اولین آموزشگاه تخصصی تاسیسات ایران با بیش از 11 سال سابقه و دو شعبه

شعبه اصلی کرج، مصباح، چهارراه کارخانه قند، کوچه شهید پناهی 32728542
شعبه 2 تهران، تقاطع خیابان آزادی آذربایجان، ابتدای آذربایجان، بعد از بیمارستان شهریار، پلاک998  02166875094
آموزش ها  مدن زمان دوره
پکیج دو ماه و نیم تا 3 ماه (حدود 60 ساعت آموزشی)
آبگرمکن یک ماه و نیم (حدود 30 ساعت آموزشی)
مشعل های گازی و گازوییلی و دوسوخته یک ماه 
لوازم گازسوز خانگی (بخاری، فرگاز و ..) یک ماه
اسپیلت (کولرگازی) 2ماه و نیم تا 3 ماه (حدود 65 ساعت آموزشی)
یخچال، فریزر دو تا دو و نیم ماه
لوله کشی آب و فاضلاب ساختمان یک ماه و نیم
لوله کشی گاز (جوشکاری گاز) یک ماه و نیم (حدود 50 ساعت آموزشی)
لباسشویی، ظرفشویی و خشک کن یک ماه و نیم
امکان دریافت شهریه به صورت اقساط وجود دارد
با مجوز رسمی از وزارت کار و سازمان فنی و حرفه ای کشور
ارائه مدرک بین المللی
پشتیبانی کارآموزان پس از اتمام دوره ها
آموزش های صفر تا صد، عملی جهت ورود به بازار کار

خدمات

عنوان توضیحات
دريافت ديپلم فنی و حرفه ای و قبولی در دانشگاه با گذراندن تعدادي واحد عملي در آموزشگاه تاسیسات توان و افزودن اين واحدها به دروس از راه دور آموزش و پرورش ،كارآموزان موفق مي شوند ديپلم رسمي آموزش و پرورش در گرايش فني و حرفه اي در يافت كنند .به كمك اين مدرك رسمي کارآموزان همچنین مي توانند در دانشگاه، در رشته مهندسي تاسيسات ادامه تحصيل داده و موفق به دريافت مدرک مهندسي تاسيسات شوند .
گرفتن نمایندگی تعمیر (بوتان، ایران رادیاتور و ) و سرویسکاری و گرفتن وام کارآموزان پس از گذراندن دوره های آموزشی فنی در آموزشگاه تاسیسات توان و دریافت گواهی نامه ی مهارت فنی و حرفه ای ، می توانند نمایندگی تعمیر ات و سرویس را گرفته و درخواست وام نمایند. به عنوان مثال شرایط گرفتن نمایندگی تعمیر و سرویس (و یا کد سرویسکاری )پکیج بوتان ویا شرکت ایران رادیاتور، دارا بودن حداقل مدرك ديپلم، گواهي فني و حرفه اي در رشته لوازم گاز سوز، گواهي فني و حرفه اي در رشته تعمير آبگرمكن ديواري و دارا بودن گواهي فني و حرفه اي در رشته تعمير پكيج شوفاژ ديواري است.
بهره مندی از فیلم های آموزشی تاسیسات (تعمیر و نصب پکیج و اسپیلت و یخچال ) آموزشگاه تاسیسات توان ویدیوهای آموزشی تاسیسات ( آموزش انواع قطعات پکیج، آموزش نصب و عیب یابی و تعمیر آبگرمکن، آموزش نصب و تعمیرکولرگازی اسپیلت، آموزش تعمیر، نگهداری مشعل های گازی، گازوئیلی و ...) را در سایت خود به آدرس www.tavanamuzesh.ir ،در کانال آپارات تاسیسات توانبه آدرس www.aparat.com/tavanamuzesh و همچنین درکانال اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/tavanamuzesh آپلود کرده است که کارآموزان با دیدن ویدیوها علاوه بر فراگیری مطالب مفید، با نحوه ی تدریس اساتید، سرفصل های آموزشی تاسیسات در آموزشگاه تاسیسات توان آشنا شده، علاوه بر این افراد می توانند با محیط و کارگاه های آموزشی آموزشگاه توان آشنا گردند.
دریافت گواهینامه بین المللی مهارت فنی و حرفه ای جهت کار در کشورهای خارجی آموزشگاه تاسیسات توان زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد. در انتهای دوره ها ، پس از گذراندن آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کشور، مدرك فني و حرفه اي به کارآموزان اعطا می شود که مدركي بين المللي بوده و در ۱۷ كشور دنيا داراي اعتبار مي باشد.
اطلاع رسانی سریع و تبادل نظر با تمامی فارغ التحصیلان آموزشگاه تاسیسات توان از طریق کانال و گروه های تلگرامی آموزشگاه تاسیسات توان این امکان را برای کارآموزان عزیز فراهم آورده است که از طریق عضویت در کانال تلگرام اموزشگاه تاسیسات توان به آدرس t.me/@tavanamuzesh ، از آخرین فیلم های آموزشی تهیه شده بهره مند گردیده و همچنین از آخرین اخبار و زمان کلاس های جدید آموزشگاه توان، مطلع شوند. کارآموزان می توانند در گروه تعمیرکاران(سرویسکاران) آموزشگاه تاسیسات توان به آدرس t.me/@tavanservic عضو شوند تا در صورت داشتن سوال و یا مشکلاتی حین کار، سوالات و مشکلات خود را در گروه مطرح کرده تا توسط متخصصان آموزشگاه تاسیسات توان و یا سایر کارآموزان عزیز به مشکلات پاسخ داده شده و تبادل نظر بین تعمیرکاران عزیز صورت گیرد. همچنین تمامی فارغ التحصیلان آموزشگاه پس از اتمام دوره ی خود در گروه مخصوص فارغ التحصیلان آموزشگاه توان عضو میگردند تا با یکدیگر تبادل نظر کرده و به منابع انسانی متخصص در اتباط باشند.
پشتیبانی کارآموزان پس از پایان دوره ها پس از اتمام دوره ها، کارآموزان در صورت داشتن سوال یا برخورد با مشکلی سرکار، می توانند با استاد تماس گرفته و از پشتیبانی اساتید بهره مند گردند.
کلاس های آموزشی در رشته تاسیسات بهداشتي (لوله کشی سردو گرم آب و فاضلاب، لوله کشی گاز،ماشین لباسشویی و ظرفشویی) آموزش تاسیسات لوله كشي درجه دو آب و فاضلاب ساختمان (تاسیسات لوله کشی آب سرد و گرم وسایل بهداشتی خانگی اعم از لوله کشی شوفاژ و رادیاتور ، لوله کشی سینک ظرفشویی،دستشویی و روشویی،لوله کشی توالت فرنگی و ایرانی، لوله کشی ماشین های لباسشویی و ظرفشویی) _آموزش لوله كشي درجه يك آب و فاضلاب ( لوله کشی مربوط به استخر و سونا) _آموزش لوله كشي گاز ( آموزش جوش گاز – جوش قوس الکتریک-مبحث 17 نظام مهندسی و ..) نیز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان ،آموزش داده مي شود . _آموزش تعمیر و نصب ماشين لباسشويي و آموزش تعمیر و نصب ماشین ظرفشويي و خشك كن به صورت تخصصي
کلاس های آموزشی رشته تاسیسات گرمايشي يا تاسیسات حرارتي (تعمیر و نصب پکیج شوفاژ دیواری، لوازمگازسوز خانگی، آبگرمکن، مشعل های گازی گازوئیلی) آموزش تعمیر و نصب پكيج شوفاژ دیواری ( شناخت قطعات انواع پکیج شوفاژ دیواری بوتان، پکیج ایران رادیاتور، مگاترم، ایساتیس، تاچی و...، باز و بسته کردن پکیج شوفاژ دیواری، عیب یابی پکیج شوفاز دیواری، تعمیر پکیج، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار) _آموزش تعمیر و نصب آبگرمكن دیواری و زمینی به صورت تخصصی (شناخت قطعات انواع آبگرمکن دیواری بوتان آبگرمکن های ،نسل اول و دوم و سوم بوتان، آبگرمکن آیونایز، آبگرمکن b3315 بوتان و ...، باز و بسته کردن آبگرمکن دیواری، عیب یابی آبگرمکن، تعمیر آبگرمکن، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار) _آموزش تعمیر و نصب و نگهداری مشعل گازی و مشعل گازوئیلی و مشعل های دوسوخته ( مشعل موتورخانه) _آموزش تعمیر و نصب وسايل گازسوز خانگی ( اعم از بخاری گازی، هود، اجاق گاز، فرگاز، آبگرمکن دیواری و زمینی و ..)
کلاس های آموزشی در رشته تاسیسات سرمایشی یا تاسیسات برودتی (تعمیر و نصب کولرگازی اسپیلت، یخچال و فریزر) آموزش تعمیر و نصب کولرگازی اسپيلت (كولر هاي گازي اسپيلت، کولرگازی پنجره ای، کولرگازی ایستاده، کولرگازی پرتابل یا قابل حمل، کولرگازی اینورتر، کولرگازی داکت اسپیلت، جوش لوله های مسی، برق تک فاز و و برق سه فاز) نيز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان انجام می شود _آموزش تعمیر و نصب وسایل سرد کننده خانگی و تجاری ( اعم از یخچال، فریزر، آبسردکن، یخچال-فریزر، یخچال ساید بای ساید، یخچال های ویترینی، یخچال های مغازه ای و ...) نیز می باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
محمدی
بسیار آموزشگاه خوبی است، چه از لحاظ استاد ها و چه از لحاظ امکانات آموزشی. من بعد از این که در آموزشگاه دیگه ای دوره گذروندم و چیزی یاد نگرفتم، اینجا را پیدا کردم و دوباره اومدم کلاس واقعا شیوه ی تدریس و امکانات قابل مقایسه با جاهای دیگه نیست
آموزشگاه تاسیسات توان ممنون تز توجه شما
یاسین طالبی
سلام قیمت دوره ها چقدر هست و همینطور مدت زمان ان چقدر هست؟؟
آموزشگاه تاسیسات توان سلام دوره های آموزشگاه توان شامل آموزش پکیج، آبگرمکن، اسپیلت، لوله کشی و ‌... هر کدام به صورت دوره ای جدا ارائه می شود و هزینه ی جداگانه دارد. برای گرفتن اطلاعات بیشتر و اطلاع از شهریه دوره ی مورد نظرتون با شعبه تهران ۰۲۱۶۶۸۷۵۰۹۴ و یا کرج ۰۲۶۳۲۷۲۸۵۴۲ تماس بگیرید لطفا
رضاجعفری
سلام وقت بخیرلطفا هزینه ومدت دوره کولرگازی رابفرماییدمتشکرم
آموزشگاه تاسیسات توان سلام، دوره ی کولرگازی آموزشگاه توان دوره ای حدوداً 3ماهه می باشد شامل آموزش انواع کولرهای گازی اسپیلت، داکت، قابل حمل(پرتابل)،اینورتر، پنجره ای و .... همه در یک دوره . آموزش ها صفرتاصد کامل به صورت عملی و تئوری برگزار می گردد.برای اطلاع از هزینه یدوره لطفا با شعبه تهران و یا کرج تماس بگیرید. کرج 02632728542 و تهران 02166875094
امیر غلامی شهیدانی
سلام و وقت بخیر هزینه های دوره های کامل تاسیسات چقدر میباشد و مدت زمان آموزش تا اخذ مدرک چقدر مباشد
آموزشگاه تاسیسات توان سلام وقت بخیر دوره های آموزشگاه توان شامل آموزش های پکیج، کولرگازی، آبگرمکن، لوازم گازسوز،مشعل، لوله کشی آب و گاز و لباسشویی-ظرفشویی می باشد که هر کدام یک دوره جداگانه محسوب می شود. استاد دوره و کلاس به صورت جدا برگزار می شود و در انتها مدرک بین المللی فنی و حرفه ای به کارآموزان برای هر دوره به صورت جداگانه داده می شود. در نتیجه هزینه ی هر دوره هم جدا هست. زمان دوره ها از یک ماه تا 3 ماه متغیر است. برای اطلاع از زمان دقیق شهریه لطفا با شعبه تهران و یا کرج تماس بگیریدو تهران 02166875094. کرج 02632728542
حسین زاده
سلام کلاسهای تعمیرات یخچال ....وسایل سرمایشی کی برگزار میشه؟
آموزشگاه تاسیسات توان سلام کلاس های آموزش یخچال در طول سال فعلا فقط در شعبه ی کرج در نوبت عصر برگزار می گردد. لطفا برای اطلاع دقیق از زمان کلاس و شهریه و شرایط ثبت نام دوذه با شعبه کرج تماس بگیرید 02632728542
یوسفی
سلام میخواستم درمورد کلاس های برق بدونم چیجوریه
آموزشگاه تاسیسات توان سلام وقت بخیر متاسفانه فعلا این دوره در آموزشگاه توان برگزار نمیشه. کلاس های ما شامل آموزش های تخصصی تاسیسات از جمله آموزش پکیج، آبگرمکن، کولر، مشعل، بخاری، یخچال، لوله کشی آب و گاز است.
علیرضا
کی بیایم برای ثبت نام؟
آموزشگاه تاسیسات توان سلام وقت بخیر همه روزه از 8 صبح تا 8 شب همکاران ما در شعبه کرج و از 9 صبح تا 7 شب در شعبه تهران برای ثبت نام منتظر شما هستند. همچنین با تماس با آموزشگاه می توانید با پرداخت قسط اول شهریه به صورت غیر حضوری هم ثبت نام خود را تکمیل بفرمایید.
عباس حسینی
سلام خسته نباشید قیمت کلاس دوره ها رو کجا می تونیم ببینیم
آموزشگاه تاسیسات توان سلام برای اطلاعات بیشتر در مورد دوره ها می توانید به سایت ما به آدرس www.tavanamuzesh.ir مراجعه بفرمایید. ولی در ارتباط با هزینه ها به دلیل تغییر در هزینه دوره ها لطفا با شعبه تهران و یا کرج تماس بگیرید.
جواد
سلام برای ثبت نام باید حضوری بیام
آموزشگاه تاسیسات توان سلام وقت بخیر ثبت نام به دو صورت حضوری و غیر حضوری امکان پذیر است. همه روزه از 8 صبح تا 8 شب همکاران ما در شعبه کرج و از 9 صبح تا 7 شب در شعبه تهران برای ثبت نام منتظر شما هستند. همچنین با تماس با آموزشگاه می توانید با پرداخت قسط اول شهریه به صورت غیر حضوری هم ثبت نام خود را تکمیل بفرمایید.
محمدرضا
عرض سلام و احترام ، دوره ی آموزشی پکیج و اسپیلت هنوز برگزار میشود ؟ با تشکر
آموزشگاه تاسیسات توان سلام وقت بخیر آموزشگاه تاسیسات توان به صورت تخصصی به عنوان اولین آموزشگاه برگزار کننده دوره های پکیج و اسپیلت در ایران با بیش از 11 سال سابقه به کار حود ادامه می دهد. برای اطلاعات بیشتر می توانید به پیج اینستاگرام، کانال تلگرام و یا سایت ما مراجعه بفرمایید.
محمد
سلام من اگر نخوام دوره ها رو شرکت کنم. ینی خودم بلدم، فقط میخوام مدرکشو بگیرم. باید چه کار کنم؟
آموزشگاه تاسیسات توان سلام، خیلی از افرادی که میان آموزشگاه توان با این دیدگاه که خودشون اوستا هستن ولی وقتی دوره رو میگذرونن به این نتیجه میرسن که چیزی که یاد گرفتن بسیار فراتر از دانش خودشون بوده. شما الان ممکن هست یک پکیج رو تو یک ساعت درست کنید ولی با گذروندن دوره تو 10 دقیقه ایراد رو متوجه بشید. بهتون پیشنهاد می کنیم که تشریف بیارید آموزشگاه تا استاد ازتون آزمون بگیره ببینه چقدر توانایی دارید. آیا بدون حضور در کلاس می تونید برای آزمون برید یا خیر.
شیری پور
سلام خسته نباشید دوره آموزش ابگرمکن پکیج ببینم پنجم دارم میتونم اموزش ببینم
آموزشگاه تاسیسات توان بله دوره های آموزش پکیج و آموزش آبگرمکن به صورت دو دوره جدا در شعبه های کرج و تهران برگزار می شود. میتوانید تماس بگیرید کسب خبر کنید از دوره ها.
مظفرشیری یپور
سلام میخواستم آموزش ببینم ابتدائی دارم چه کار کنم
آموزشگاه تاسیسات توان سلام. مشکلی نداره. در صورتی که بتونید سر کلاس از حرف های استاد یادداشت برداری کنید میتونید تشریف بیارید برای ثبت نام.
علیرضاصالحی
سلام محدودیت سنی هم داره یانه؟
آموزشگاه تاسیسات توان خیر . در صورتی که کار فنی انجام داید در هر سنی می تونید تشریف بیارید ولی در صورتی که بار اولتون هست پیشنهاد می کنم سنتون بالای 17 سال باشه و از این که به مار تعمیرات علاقه دارید مطمئن باشید.
میثم ابهر
سلام خسته نباشید.خواستم بدونم کلاس ها به صورت حضوری برگزار میشود
آموزشگاه تاسیسات توان سلام . بله. به دلیل ماهیت کار تاسیسات که آموزش ها عملی هست، کلاس های غیر حضوری فعلا نداریم چون این کلاس ها اصل مطلب رو ممکن است کامل نرساند.
منوچهررضازاده
سلام وخسته نباشید زمان وساعت دوره های آموزشی پکیج واسپیلت کی هست
آموزشگاه تاسیسات توان سلام. لطفا با آموزشگاه تماس بگيريد. در خدمت شما هستيم
هومن زوار
سلام خواستم از مدیریت آموزشگاه توان تشکر و قدردانی کنم واقعا بهترین و کامل ترین آموزشگاه تاسیسات در سطح کرج می باشد .
آموزشگاه تاسیسات توان سلام.خيلي ممنون. لطف داريد.
رضا
سلام میزان شهریه کلاسهاتون چقدر ه مدت زمان دوره هاتونو می خواستم بدونم .
آموزشگاه تاسیسات توان به شماره تلفن ۰۹۱۲۳۱۵۳۳۰۴ تماس بگیرید.تعداد دوره ها زیاد و شهریه ها متفاوت میباشد در اینده نزدیک اطلاعات کامل روی سایت قرار میگیرد
سپیده یوسفی
سلام خانمها هم می تونند تو کلاسهاتون شرکت کنند..
آموزشگاه تاسیسات توان سلامامکان برگذاری دوره ها برای خانم ها وجود دارد در صورتی که تعداد آن ها ب ۱۰ نفر برسد
محمدسلیمی
با سلام و خسته نباشید رشته تعمیر ونگهداری سردخانه ثابت و متحرک را هم دارید یا خیر ؟
آموزشگاه تاسیسات توان سلامپیش نیاز این درس رشته ی سرمایشی درجه ۱ خانگی و تجاری می باشد که در حال حاضر تدریس می شود.ممنون
(امتیاز 4.6 | 361 رای)
افزودن شغل شما به آموزشگاه فنی و حرفه ای