آموزشگاه تاسیسات توان

لطفا اعلام کنید از سایت کرج تبلیغ آشنا شده اید.
وبسایت واتساپ تلگرام اینستاگرام لینک با موفقیت کپی شد.
شعبه اصلي :
كرج ، چهارراه مصباح ، چهارراه كارخانه قند ، کوچه شهيد پناهي ، آموزشگاه تاسيسات توان
شعبه دوم :
تهران ، تقاطع خيابان آزادي آذربايجان ، ابتداي آذربايجان ، بعد از بيمارستان شهريار ، پلاك998

توضیحات

 
آموزشگاه تاسیسات توان در سال ۱۳۸۸ در شهر كرج، مركز استان البرز شروع به كار كرد .شعبه ی دوم آموزشگاه تاسیسات توان در سال 1396 در تهران تاسیس شده است. هدف از تاسيس دو شعبه آموزشگاه تاسیسات توان، آموزش تاسيسات در گرايش هاي تاسیسات سرمايشی ، تاسیسات گرمايشی و تاسیسات بهداشتي( اعم از تعمیر و نصب پكيج، تعمیر و نصب آبگرمكن،تعمیر و نصب کولرگازی اسپیلت، لوله کشی آب و فاضلاب و لوله کشی گاز، تعمیر و نصب ماشین لباسشویی و ظرفشویی، تعمیر برد الکترونیک، تعمیر و نصب یخچال و فریزر، تعمیر و نگهداری مشعل گازی و گازوئیلی و ... ) است .
آموزشگاه تاسیسات توان زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد. در انتهای دوره ها ، پس از گذراندن آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کشور، مدرك فني و حرفه اي به کارآموزان اعطا می شود که مدركي بين المللي بوده و در ۱۷ كشور دنيا داراي اعتبار مي باشد.
تمامی کلاس های آموزشی در آموزشگاه تاسیسات توان به صورت عملی و برای ورود به بازار کار صورت می پذیرد.اين آموزشگاه تا كنون بالغ بر 4۰۰۰ نفر از هموطنان عزيز را آموزش داده و وارد بازار كار نموده است .
رشته ها :
حرفه هاي آموزشی در گرايش تاسیسات بهداشتی:
  • آموزش تاسیسات لوله كشي درجه دو آب و فاضلاب ساختمان (تاسیسات لوله کشی آب سرد و گرم وسایل بهداشتی خانگی اعم از لوله کشی شوفاژ و رادیاتور ، لوله کشی سینک ظرفشویی،دستشویی و روشویی،لوله کشی توالت فرنگی و ایرانی، لوله کشی ماشین های لباسشویی و ظرفشویی)
  • آموزش لوله كشي درجه يك آب و فاضلاب ( لوله کشی مربوط به استخر و سونا) آموزش لوله كشي گاز ( آموزش جوش گاز – جوش قوس الکتریک-مبحث 17 نظام مهندسی و ..) نیز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان ،آموزش داده مي شود .
  • آموزش تعمیر و نصب ماشين لباسشويي و آموزش تعمیر و نصب ماشین ظرفشويي و خشك كن به صورت تخصصي
حرفه های آموزشی در گرايش تاسیسات گرمايشي يا تاسیسات حرارتی:
  • آموزش تعمیر و نصب پكيج شوفاژ دیواری ( شناخت قطعات انواع پکیج شوفاژ دیواری بوتان، پکیج ایران رادیاتور، مگاترم، ایساتیس، تاچی و...، باز و بسته کردن پکیج شوفاژ دیواری، عیب یابی پکیج شوفاز دیواری، تعمیر پکیج، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار)
  • آموزش تعمیر و نصب آبگرمكن دیواری و زمینی به صورت تخصصی (شناخت قطعات انواع آبگرمکن دیواری بوتانآبگرمکن های ،نسل اول و دوم و سوم بوتان، آبگرمکن آیونایز، آبگرمکن b3315 بوتان و ...، باز و بسته کردن آبگرمکن دیواری، عیب یابی آبگرمکن، تعمیر آبگرمکن، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار)
  • آموزش تعمیر و نصب و نگهداری مشعل گازی و مشعل گازوئیلی و مشعل های دوسوخته ( مشعل موتورخانه) آموزش تعمیر و نصب وسايل گازسوز خانگی ( اعم از بخاری گازی، هود، اجاق گاز، فرگاز، آبگرمکن دیواری و زمینی و ..)
حرفه های آموزشی در گرایش تاسیسات سرمایشی یا تاسیسات برودتی:
  • آموزش تعمیر و نصب کولرگازی اسپيلت (كولر هاي گازي اسپيلت، کولرگازی پنجره ای، کولرگازی ایستاده، کولرگازی پرتابل یا قابل حمل، کولرگازی اینورتر، کولرگازی داکت اسپیلت، جوش لوله های مسی، برق تک فاز و و برق سه فاز) نيز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان انجام می شود.
  • آموزش تعمیر و نصب وسایل سرد کننده خانگی و تجاری ( اعم از یخچال، فریزر، آبسردکن، یخچال-فریزر، یخچال ساید بای ساید، یخچال های ویترینی، یخچال های مغازه ای و ...) نیز می باشد.
حرفه های آموزش الکترونیک:
  • آموزش عیب یابی و تعمیر بردهای الکترونیکی ( آموزش تعمیر انواع بردهای لوازم خانگی، اعم از تعمیر برد الکترونیک انواع پکیج شوفاژ دیواری، تعمیر برد الکترونیک کولرگازی اسپیلت، تعمیر برد الکترونیکی ماشین ظرفشویی و برد ماشیمن لباسشویی و ...)
شعبه های آموزشگاه تاسیسات توان
شعبه اصلی کرج ، مصباح ، چهارراه کارخانه قند ، کوچه شهید پناهی 32728542
شعبه 2 تهران؛تقاطع خیابان آزادی آذربایجان،ابتدای آذربایجان،بعد از بیمارستان شهریار،پلاک998 02166875094
نام آموزشگاه فنی و حرفه ای تاسیسات توان در سایت رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور، درج گردیده است. این آموزشگاه زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای می باشد. از این رو تمامی دوره ها مطابق با استاندارد سازمان فنی و حرفه ای کشور تدریس می گردد و در پایان دوره مدرک معتبر فنی و حرفه ای به کارآموزان اعطا می شود.

خدمات

عنوان توضیحات
دريافت ديپلم فنی و حرفه ای و قبولی در دانشگاه با گذراندن تعدادي واحد عملي در آموزشگاه تاسیسات توان و افزودن اين واحدها به دروس از راه دور آموزش و پرورش ،كارآموزان موفق مي شوند ديپلم رسمي آموزش و پرورش در گرايش فني و حرفه اي در يافت كنند .به كمك اين مدرك رسمي کارآموزان همچنین مي توانند در دانشگاه، در رشته مهندسي تاسيسات ادامه تحصيل داده و موفق به دريافت مدرک مهندسي تاسيسات شوند .
گرفتن نمایندگی تعمیر (بوتان، ایران رادیاتور و ) و سرویسکاری و گرفتن وام کارآموزان پس از گذراندن دوره های آموزشی فنی در آموزشگاه تاسیسات توان و دریافت گواهی نامه ی مهارت فنی و حرفه ای ، می توانند نمایندگی تعمیر ات و سرویس را گرفته و درخواست وام نمایند. به عنوان مثال شرایط گرفتن نمایندگی تعمیر و سرویس (و یا کد سرویسکاری )پکیج بوتان ویا شرکت ایران رادیاتور، دارا بودن حداقل مدرك ديپلم، گواهي فني و حرفه اي در رشته لوازم گاز سوز، گواهي فني و حرفه اي در رشته تعمير آبگرمكن ديواري و دارا بودن گواهي فني و حرفه اي در رشته تعمير پكيج شوفاژ ديواري است.
بهره مندی از فیلم های آموزشی تاسیسات (تعمیر و نصب پکیج و اسپیلت و یخچال ) آموزشگاه تاسیسات توان ویدیوهای آموزشی تاسیسات ( آموزش انواع قطعات پکیج، آموزش نصب و عیب یابی و تعمیر آبگرمکن، آموزش نصب و تعمیرکولرگازی اسپیلت، آموزش تعمیر، نگهداری مشعل های گازی، گازوئیلی و ...) را در سایت خود به آدرس www.tavanamuzesh.ir ،در کانال آپارات تاسیسات توانبه آدرس www.aparat.com/tavanamuzesh و همچنین درکانال اینستاگرام به آدرس www.instagram.com/tavanamuzesh آپلود کرده است که کارآموزان با دیدن ویدیوها علاوه بر فراگیری مطالب مفید، با نحوه ی تدریس اساتید، سرفصل های آموزشی تاسیسات در آموزشگاه تاسیسات توان آشنا شده، علاوه بر این افراد می توانند با محیط و کارگاه های آموزشی آموزشگاه توان آشنا گردند.
دریافت گواهینامه بین المللی مهارت فنی و حرفه ای جهت کار در کشورهای خارجی آموزشگاه تاسیسات توان زیر نظر وزارت کار و امور اجتماعی و سازمان فنی حرفه ای کشور می باشد. در انتهای دوره ها ، پس از گذراندن آزمون های سازمان فنی و حرفه ای کشور، مدرك فني و حرفه اي به کارآموزان اعطا می شود که مدركي بين المللي بوده و در ۱۷ كشور دنيا داراي اعتبار مي باشد.
اطلاع رسانی سریع و تبادل نظر با تمامی فارغ التحصیلان آموزشگاه تاسیسات توان از طریق کانال و گروه های تلگرامی آموزشگاه تاسیسات توان این امکان را برای کارآموزان عزیز فراهم آورده است که از طریق عضویت در کانال تلگرام اموزشگاه تاسیسات توان به آدرس t.me/@tavanamuzesh ، از آخرین فیلم های آموزشی تهیه شده بهره مند گردیده و همچنین از آخرین اخبار و زمان کلاس های جدید آموزشگاه توان، مطلع شوند. کارآموزان می توانند در گروه تعمیرکاران(سرویسکاران) آموزشگاه تاسیسات توان به آدرس t.me/@tavanservic عضو شوند تا در صورت داشتن سوال و یا مشکلاتی حین کار، سوالات و مشکلات خود را در گروه مطرح کرده تا توسط متخصصان آموزشگاه تاسیسات توان و یا سایر کارآموزان عزیز به مشکلات پاسخ داده شده و تبادل نظر بین تعمیرکاران عزیز صورت گیرد. همچنین تمامی فارغ التحصیلان آموزشگاه پس از اتمام دوره ی خود در گروه مخصوص فارغ التحصیلان آموزشگاه توان عضو میگردند تا با یکدیگر تبادل نظر کرده و به منابع انسانی متخصص در اتباط باشند.
پشتیبانی کارآموزان پس از پایان دوره ها پس از اتمام دوره ها، کارآموزان در صورت داشتن سوال یا برخورد با مشکلی سرکار، می توانند با استاد تماس گرفته و از پشتیبانی اساتید بهره مند گردند.
کلاس های آموزشی در رشته تاسیسات بهداشتي (لوله کشی سردو گرم آب و فاضلاب، لوله کشی گاز،ماشین لباسشویی و ظرفشویی) آموزش تاسیسات لوله كشي درجه دو آب و فاضلاب ساختمان (تاسیسات لوله کشی آب سرد و گرم وسایل بهداشتی خانگی اعم از لوله کشی شوفاژ و رادیاتور ، لوله کشی سینک ظرفشویی،دستشویی و روشویی،لوله کشی توالت فرنگی و ایرانی، لوله کشی ماشین های لباسشویی و ظرفشویی) _آموزش لوله كشي درجه يك آب و فاضلاب ( لوله کشی مربوط به استخر و سونا) _آموزش لوله كشي گاز ( آموزش جوش گاز – جوش قوس الکتریک-مبحث 17 نظام مهندسی و ..) نیز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان ،آموزش داده مي شود . _آموزش تعمیر و نصب ماشين لباسشويي و آموزش تعمیر و نصب ماشین ظرفشويي و خشك كن به صورت تخصصي
کلاس های آموزشی رشته تاسیسات گرمايشي يا تاسیسات حرارتي (تعمیر و نصب پکیج شوفاژ دیواری، لوازمگازسوز خانگی، آبگرمکن، مشعل های گازی گازوئیلی) آموزش تعمیر و نصب پكيج شوفاژ دیواری ( شناخت قطعات انواع پکیج شوفاژ دیواری بوتان، پکیج ایران رادیاتور، مگاترم، ایساتیس، تاچی و...، باز و بسته کردن پکیج شوفاژ دیواری، عیب یابی پکیج شوفاز دیواری، تعمیر پکیج، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار) _آموزش تعمیر و نصب آبگرمكن دیواری و زمینی به صورت تخصصی (شناخت قطعات انواع آبگرمکن دیواری بوتان آبگرمکن های ،نسل اول و دوم و سوم بوتان، آبگرمکن آیونایز، آبگرمکن b3315 بوتان و ...، باز و بسته کردن آبگرمکن دیواری، عیب یابی آبگرمکن، تعمیر آبگرمکن، آموزش برق تک فاز و توانایی کار با ابزار) _آموزش تعمیر و نصب و نگهداری مشعل گازی و مشعل گازوئیلی و مشعل های دوسوخته ( مشعل موتورخانه) _آموزش تعمیر و نصب وسايل گازسوز خانگی ( اعم از بخاری گازی، هود، اجاق گاز، فرگاز، آبگرمکن دیواری و زمینی و ..)
کلاس های آموزشی در رشته تاسیسات سرمایشی یا تاسیسات برودتی (تعمیر و نصب کولرگازی اسپیلت، یخچال و فریزر) آموزش تعمیر و نصب کولرگازی اسپيلت (كولر هاي گازي اسپيلت، کولرگازی پنجره ای، کولرگازی ایستاده، کولرگازی پرتابل یا قابل حمل، کولرگازی اینورتر، کولرگازی داکت اسپیلت، جوش لوله های مسی، برق تک فاز و و برق سه فاز) نيز به صورت تخصصي در آموزشگاه تاسیسات توان انجام می شود _آموزش تعمیر و نصب وسایل سرد کننده خانگی و تجاری ( اعم از یخچال، فریزر، آبسردکن، یخچال-فریزر، یخچال ساید بای ساید، یخچال های ویترینی، یخچال های مغازه ای و ...) نیز می باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید
عباس حسینی
سلام خسته نباشید قیمت کلاس دوره ها رو کجا می تونیم ببینیم
جواد
سلام برای ثبت نام باید حضوری بیام
محمدرضا
عرض سلام و احترام ، دوره ی آموزشی پکیج و اسپیلت هنوز برگزار میشود ؟ با تشکر
محمد
سلام من اگر نخوام دوره ها رو شرکت کنم. ینی خودم بلدم، فقط میخوام مدرکشو بگیرم. باید چه کار کنم؟
شیری پور
سلام خسته نباشید دوره آموزش ابگرمکن پکیج ببینم پنجم دارم میتونم اموزش ببینم
مظفرشیری یپور
سلام میخواستم آموزش ببینم ابتدائی دارم چه کار کنم
علیرضاصالحی
سلام محدودیت سنی هم داره یانه؟
میثم ابهر
سلام خسته نباشید.خواستم بدونم کلاس ها به صورت حضوری برگزار میشود
منوچهررضازاده
سلام وخسته نباشید زمان وساعت دوره های آموزشی پکیج واسپیلت کی هست
آموزشگاه تاسیسات توان سلام. لطفا با آموزشگاه تماس بگيريد. در خدمت شما هستيم
هومن زوار
سلام خواستم از مدیریت آموزشگاه توان تشکر و قدردانی کنم واقعا بهترین و کامل ترین آموزشگاه تاسیسات در سطح کرج می باشد .
آموزشگاه تاسیسات توان سلام.خيلي ممنون. لطف داريد.
رضا
سلام میزان شهریه کلاسهاتون چقدر ه مدت زمان دوره هاتونو می خواستم بدونم .
آموزشگاه تاسیسات توان به شماره تلفن ۰۹۱۲۳۱۵۳۳۰۴ تماس بگیرید.تعداد دوره ها زیاد و شهریه ها متفاوت میباشد در اینده نزدیک اطلاعات کامل روی سایت قرار میگیرد
سپیده یوسفی
سلام خانمها هم می تونند تو کلاسهاتون شرکت کنند..
آموزشگاه تاسیسات توان سلامامکان برگذاری دوره ها برای خانم ها وجود دارد در صورتی که تعداد آن ها ب ۱۰ نفر برسد
محمدسلیمی
با سلام و خسته نباشید رشته تعمیر ونگهداری سردخانه ثابت و متحرک را هم دارید یا خیر ؟
آموزشگاه تاسیسات توان سلامپیش نیاز این درس رشته ی سرمایشی درجه ۱ خانگی و تجاری می باشد که در حال حاضر تدریس می شود.ممنون
افزودن صفحه شما به آموزشگاه فنی و حرفه ای
نمادهای الکترونیکی