آموزشگاه فنی و حرفه ای چهارصد دستگاه کرج

لینک با موفقیت کپی شد.
لیستی از بهترین آموزشگاه های فنی حرفه ای کرج که دوره های آموزشی مختلفی در زمینه کامپیوتر، تاسیسات، تعمیرات موبایل، نقشه کشی، آسانسور، حسابداری، مربیگری و ... آموزش می دهند.
افزودن صفحه شما به آموزشگاه فنی و حرفه ای مشاهده لیست کامل آموزشگاه فنی و حرفه ای کرج
آموزشگاه فنی و حرفه ای کرج

آموزشگاه فني حرفه اي

موسسات و آموزشگاه هاي فني حرفه اي با هدف آموزش مهارت هاي مختلف براي ورود جوانان به بازار کار، تاسيس مي شوند. در اين آموزشگاه ها پس از پايان دوره، مدارک و گواهي هاي معتبري مبني بر گذراندن دوره با موفقيت داده مي شود.
همچنين آموزشگاه هاي آزاد فني حرفه اي به صورت شخصي و زير نظر سازمان فني حرفه اي اداره مي شوند. برخي از گروه هاي آموزشي در اين آموزشگاه ها عبارتند از:

مطالعه بیشتر

آموزشگاه صنايع خودرو

علاقمندان بسياري به خودرو و مکانيک خودرو وجود دارند که ترجيح مي دهند به صورت عملي و تجربي اين مهارت را بياموزند. اگر چه رشته هاي دانشگاهي مانند خودرو سازي و مکانيک در اين زمينه وجود دارند، اما دوره هاي آموزشي مربوط به صنايع خودرو که در آموزشگاه هاي فني حرفه اي برگزار مي شوند هم براي کساني که به آموزش آکادميک و دانشگاهي علاقه دارند و هم براي کساني به آن علاقه ندارند، مناسب مي باشد.

آموزشگاه برق

با توجه به بازارکار خوب مشاغل فني و برق، آموزشگاه هاي زيادي به آموزش دوره هاي برق و الکترونيک مي پردازند. برخي از دوره هاي آموزشي در اين آموزشگاه ها، برق ساختمان، هوشمند سازي ساختمان، تابلو برق صنعتي و ... مي باشند.

آموزشگاه الکترونيک

دوره هاي آموزشي الکترونيک هم يکي ديگر از دوره هاي پرطرفدار مي باشد که سرفصل هاي مختلفي مانند الکرترونيک مقدماتي، شناخت انواع قطعات DIP &  SMD، آموزش الکترونيک DIGITAL، عيب يابي با منبع تغذيه، عيب يابي قطعات مختلف روي انواع بردها، تعميرات بردهاي مختلف، تعويض قطعات و ... آموزش مي دهد.

آموزشگاه تاسيسات

يکي از کاربردي ترين رشته هاي آموزش فني حرفه اي، تاسيسات است که در گرايش هاي مختلف تاسيسات سرمايشي، تاسيسات گرمايشي و تاسيسات بهداشتي ارائه مي شود. تاسيسات گرمايشي به آموزش حرفه هايي در زمينه پکيج هاي شوفاژ ديواري، آبگرمکن، مشعل گازي و ... مي پردازد. تاسيسات سرمايشي به آموزش مهارت هايي در حوزه تعمير و نصب کولر گازي و وسايل سردکننده خانگي و تجاري مي پردازد. و در نهايت تاسيسات بهداشتي، مهارت هايي مانند تاسيسات لوله کشي آب، تعمير و نصب ماشين لباس شويي، ماشين ظرف شويي و خشک کن را آموزش مي دهد.

آموزشگاه جوشکاري

جوشکاري به طور کلي فرآيندي است که در آن دو قطعه فلزي يا حتي غير فلزي را به کمک گرم کردن محل اتصال و ذوب کردن مواد خاصي، به هم جوش مي دهند. در آموزشگاه هاي جوشکاري مهارت هايي مانند جوشکاري عملي، جوشکاري آرگون، جوشکاري برق، جوشکاري لوله فشارقوي، جوشکاري و برشکاري زير آب و ... را آموزش مي دهند.

آموزشگاه سراميک

موزاييک، کاشي و سراميک از ديگر مشاغل پرطرفدار در حوزه صنايع دستي مي باشند و آموزشگاه هاي سراميک، دوره هاي مختلفي مانند کاشي کاري، برش کاري سراميک، بندکشي، درزگيري و کارهاي هنري در زمينه سراميک، کاشي، شيشه، آينه و شيشه هاي رنگي را ارائه مي دهند.

آموزشگاه صنايع چوب

صنايع چوب احتمالا شما را به ياد حرفه ي نجاري مي اندازد اما در حقيقت، مهارت هاي مربوط به صنايع چوب، طيف وسيع تري را در بر گرفته و مواردي مانند پيکره تراشي، معرق، منبت، قلم زني روي چوب، آموزش نجاري و ... را هم آموزش مي دهند.

آموزشگاه صنايع شيميايي

صنايع شيميايي به بخشي از صنايع گفته مي شود که از طريق تبديل مواد خام به مواد مورد نياز، مواد شيميايي ديگر صنايع را تأمين مي کند. و آموزشگاه هاي صنايع شيميايي، دوره هايي آموزشي متنوعي در اين زمينه ارائه مي دهند.

آموزشگاه صنايع نساجي

صنايع نساجي طيف وسيعي از مهارت ها را شامل مي شود و به طور کلي در آموزشگاه هايي که در اين زمينه فعاليت مي کنند، موارد مختلفي مانند توليد الياف مصنوعي، شناخت و تعمير ماشين آلات نساجي، طراحي پارچه، طراحي و مدلسازي کفش، اصول ريسندگي، اصول رنگرزي، اصول بافندگي و ... را آموزش مي دهند.

آموزشگاه حسابداري

حسابداري يکي از حرفه هاي مهم و پرکاربرد مي باشد که هيچ وقت، بدون استفاده نمي شود و در هر زمينه کاري، وجود يک حسابدار الزامي است. علاوه بر اينکه اين رشته به صورت آکادميک در دانشگاه ها قابل تحصيل است، در مراکز فني حرفه اي نيز دوره هاي آموزشي حسابداري وجود دارد که مهارت هاي مختلفي مانند حسابداري مقدماتي و پيشرفته، حسابداري انبار، حسابداري شرکت ها، حقوق و دستمزد و ... را آموزش مي دهند.

آموزشگاه نقشه کشي

نقشه کشي نوعي زبان ترسيمي است که به صورت سه بعدي و دو بعدي تصوير مي شود. و در آموزشگاه هاي نقشه کشي مهارت هاي مختلفي مانند نقشه کشي ساختمان، نقشه کشي سازه، نقشه کشي با اتوکد، 3D-MAX، Solid Works و ... آموزش داده مي شوند.

آموزشگاه گياهان دارويي

طب سنتي و گياهان دارويي، حرفه اي است که از گذشته تا کنون طرفداران خودش را داشته است. در آموزشگاه هاي گياهان دارويي، مواردي مانند پرورش گياهان دارويي، آشنايي با خواص درماني گياهان دارويي و ... را آموزش مي دهند.

آموزشگاه کامپيوتر

مدرک ICDL يک مدرک بين المللي معتبر است که مهارت هاي هفتگانه افراد در کامپيوتر را نشان مي دهد. آموزشگاه هاي کامپيوتر علاوه بر آموزش مهارت هاي ICDL، مهارت هاي ديگري مانند برنامه نويسي با زبان هاي C#، PHP و SQL، طراحي سايت، فتوشاپ، سئو و ... را نيز آموزش مي دهند.

آموزشگاه آسانسور

در مراکز فني حرفه اي که دوره هاي آموزشي مربوط به آسانسور برگزار مي کنند، مهارت هاي مختلفي مانند بازرسي فني آسانسور، تعمير آسانسور، نقشه کشي آسانسور، طراحي آسانسور و ... آموزش داده مي شود.

آموزشگاه تعميرات موبايل

در آموزشگاه هاي تعميرات موبايل مهارت هايي مانند تعميرات سخت افزاري و نرم افزاري گوشي هاي هوشمند، تعمير LCD هاي معيوب و ... آموزش داده مي شود.

ويژگي هاي آموزشگاه هاي فني حرفه اي

با وجود اينکه اکثر رشته هاي آموزشي که در مراکز فني حرفه اي ارائه مي شوند، به صورت دانشگاهي و آکادميک هم قابل يادگيري هستند، اما آموزشگاه هاي فني حرفه اي تلاش مي کنند به صورت عملي و کاربردي، کارآموزان را با مهارت هاي مختلف آشنا کرده و آن ها را براي ورود به بازار کار آماده کنند. برخي از ويژگي هاي آموزشگاه هاي فني حرفه اي عبارتند از:

• ايجاد توان کار در کارآموزان
• کوتاه مدت و موثر بودن دوره هاي آموزشي
• کشف استعداد ها
• ايجاد امکان يادگيري براي علاقمندان
• افزايش سطح بهره وري از فعاليت هاي اقتصادي
• افزايش سطح ارائه کيفي خدمات
• ايجاد روحيه و اعتماد به نفس در جوانان

آخرین نظرات زیرگروه آموزشگاه فنی و حرفه ای
سعید حسینی : آموزشگاه تاسیسات جهان مهارت
باتوجه به اینکه تقریبا نود و پنج درصد ساختمانهای مسکونی جدید برای گرمایش از پکیج های شوفاژ دیواری استفاده میکنند به همان میزان وجود استاد کاران و سرویس کاران مجرب برای تعمیر و تنظیم این پکیج ها ضروری است مشاهده
علی بیات : آموزشگاه تاسیسات جهان مهارت
سلام . تجهیزات و اساتید آموزشگاه بسیار عالی و سطح آموزش بسیار بالا هست. ضمن اینکه فضای آموزشگاه بسیار دوستانه هست مشاهده
حسین زاده : آموزشگاه تاسیسات توان
سلام کلاسهای تعمیرات یخچال ....وسایل سرمایشی کی برگزار میشه؟ مشاهده
فلاح : آموزشگاه کامپیوتر و حسابداری سبز رایانه
سلام خسته نباشید. درمورد کلاس های حسابداری آموزش نرم افزار های هلو، سپیدار، اکسل...میخواستم هزینه کلاس ها و چند روز در هفته میشه رو بدونم!.ممنون مشاهده
یوسفی : آموزشگاه تاسیسات توان
سلام میخواستم درمورد کلاس های برق بدونم چیجوریه مشاهده
حسین نیکوئی : آموزشگاه تاسیسات جهان مهارت
سلام شرایط آموزش خیلی خوب بخصوص کسانی که با موفقیت و مهارت مرحله آموزش را سپری کنن جذب کار هم میشن مشاهده
علیرضا : آموزشگاه تاسیسات توان
کی بیایم برای ثبت نام؟ مشاهده
محله های آموزشگاه فنی و حرفه ای