متخصص طب سنتی کرج

لینک با موفقیت کپی شد. بروزترین ها بیشترین تخفیف بیشترین نظرات
متخصص طب سنتی
گوهردشت ، خیابان دوم شرقی ، ساختمان پزشک...
جهانشهر ، ابتدای خیابان استانداری ، روبر...
بین سه راه گوهردشت و میدان سپاه ، نبش ول...
متخصص طب سنتی
بین چهار راه طالقانی و میدان شهدا ، جنب ...
متخصص طب سنتی
چهارراه طالقانی ، خیابان اداره پست به سم...
(امتیاز 4.7 | 9339 رای)
افزودن شغل شما به لیست متخصص طب سنتی
سوالات متداول متخصص طب سنتی

محل زندگی و شغل
شرایط و علائم عمومی مثل پادرد، کمردرد، دل‌درد، احساس سنگینی در بدن و…
داروهای مصرفی
سابقه عمل جراحی
وضعیت اعصاب و روان
وضعیت سردرد
وضعیت خواب‌وبیداری
وضعیت اندامی مثل قلب، ریه، کبد، طحال، کیسه صفرا، کلیه، مثانه، پروستات، بیضه، رحم، تخمدان‌ها، چشم، گوش، بینی و…
وضعیت گوارش و علائم گوارشی مثل سوزش معده، تهوع، ترش کردن و…
وضعیت تیروئید
وضعیت تعریق
وضعیت مفاصل و عضلات
وضعیت پوست، مو و ناخن
وضعیت مصرف غذاهای پرخطر (مانند مصرف زیاد غذای پرچرب و پرنمک، گوشت گاو و گوساله، فست فود، خامه، ادویه، فلفل، هل، دارچین و…)
وضعیت بارداری و شیردهی
مشاهدۀ چهرۀ بیمار و وضعیت کلی بدن
و سایر مواردی که در پیشگیری و درمان به بیمار کمک می‌کند.

در حال حاضر اکثر مردم جامعۀ ما، با رشته‌های تخصصی حوزۀ پزشکی مانند متخصص‌های داخلی، اطفال، ارتوپدی، روانشناسی و… آشنایی دارند و در زمان ایجاد بیماری یا هر مشکلی، به‌طور آگاهانه تخصص مرتبط با آن را انتخاب می‌نمایند.
از سوی دیگر، بسیاری از افراد به‌طور روزمره از درمان‌های سنتی برای پیشگیری یا درمان مشکلات شایع گوارشی، مفاصل، روحی، روانی و… بهره می‌برند و در این راه، معمولاً جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراجع معتبری مثل متخصصان طب سنتی یا افراد مجرب این حوزه و یا مراجعی مثل عطاری‌ها، قدیمی‌ترها، وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و… مراجعه می‌کنند.

شاید شما هم مثل دیگر علاقه‌مندان به طب سنتی ایرانی و درمان با طب سنتی به دنبال بهترین پاسخ برای این پرسش‌ها باشید:

  • طب سنتی معتبر چیست؟ بهترین متخصص طب سنتی کیست؟ مدعیان طب سنتی چه کسانی هستند؟
  • فرآیند درمانی توسط متخصص طب سنتی به چه شکل است؟
  • آیا امکان ویزیت آنلاین توسط متخصص طب سنتی وجود دارد؟
  • درمان دیابت با طب سنتی چگونه است؟ درمان بیماری‌ها با گیاهان دارویی چگونه است؟ چگونه با طب سنتی لاغر شویم؟ چگونه با طب سنتی خوش‌اندام شویم؟

ممکن است سؤالات بالا و ده‌ها سؤال دیگر در مورد طب سنتی برای شما مبهم باشند. پاسخ جامع و کاربردی برخی از این سؤالات را در ادامه خدمت شما بیان می‌کنیم.

طب سنتی و طب مدرن: در حال حاضر اکثر مردم جامعۀ ما، با رشته‌های تخصصی حوزۀ پزشکی مانند متخصص‌های داخلی، اطفال، ارتوپدی، روانشناسی و… آشنایی دارند و در زمان ایجاد بیماری یا هر مشکلی، به‌طور آگاهانه تخصص مرتبط با آن را انتخاب می‌نمایند.
 از سوی دیگر، بسیاری از افراد به‌طور روزمره از درمان‌های سنتی برای پیشگیری یا درمان مشکلات شایع گوارشی، مفاصل، روحی، روانی و… بهره می‌برند و در این راه، معمولاً جهت کسب اطلاعات بیشتر به مراجع معتبری مثل متخصصان طب سنتی یا افراد مجرب این حوزه و یا مراجعی مثل عطاری‌ها، قدیمی‌ترها، وب‌سایت‌ها، شبکه‌های اجتماعی و… مراجعه می‌کنند.

قطعاً کسب تجربه طی سالیان دراز و بهره‌گیری از منابع غنی طب سنتی برای درمان بیماری‌ها می‌تواند ستونی محکم برای حفظ و بازگشت سلامتی به دامان جامعه باشد. این مهم اگر همراه با استفاده از پیشرفت‌های طب نوین پزشکی باشد، می‌تواند بیماران را به سمت درمان در مسیری صحیح‌تر، با هزینه کمتر، بازده بیشتر و عوارض کمتر هدایت کند.

طب سنتی ایرانی، از شاخه های طب مکمل است، این طب کل‌نگر است و تمام اعضای بدن را به عنوان شبکه‌ای به هم پیوسته بررسی می‌کند. تفاوت اساسی طب ایرانی با طب جدید، تأکید فراوان بر «پیشگیری» در قالب اصول حفظ سلامتی است.